Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Matka Demi Lovato przerywa milczenie! "Przez dwa dni nie było wiadomo, czy moja córka przeżyje"

Pod koniec lipca 2018 roku Demi Lovato (26 l.) trafiła w ciężkim stanie do szpitala, po przedawkowaniu narkotyków. Wokalistka od tego czasu wydała tylko jedno oświadczenie i zniknęła z show-biznesu. Dopiero teraz głos zabrała jej mama.

Jej kariera zaczęła się we wczesnym dzieciństwie. Środowisko mediów i gwiazd jest dla niej codziennością, ale nie jest też tajemnicą, że show-biznes może okazać się bardzo niebezpieczny.

Demi niestety doświadczyła tego na własnej skórze. Zaburzenia odżywiania i kłopoty z alkoholem oraz narkotykami. Z tym wokalistka zmaga się od lat. Kiedy mogło się wydawać, że gwiazda wygrała walkę z uzależnieniem, w czerwcu 2018 roku przyznała, że znów nie radzi sobie z używkami.

24 lipca 2018 roku Lovato znaleziono nieprzytomną w jej domu. Okazało się, że celebrytka przedawkowała i w ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala. Fani okazywali jej w tym czasie wiele wsparcia i pod koniec sierpnia w oficjalnym oświadczeniu poprosiła o danie jej czasu, który przeznaczy na powrót do zdrowia.

Reklama

Od tamtej pory wokalistka nie udziela wywiadów, nie pokazuje się w mediach i nie publikuje wpisów na swoim profilu. Jednak matka artystki zdecydowała się przerwać milczenie i opowiedzieć o dramacie, jaki się rozegrał. 

"Przez dwa dni w ogóle nie wiedzieliśmy, czy przeżyje. Strasznie się martwiłam, ale próbowałam być silna dla niej i dla całej rodziny. Nie opuszcza mnie myśl, że to, że Demi jest dziś żywa, to zasługa milionów, którzy się za nią modlili. Gdy przybiegliśmy do szpitala i ją zobaczyłam, wyglądała bardzo źle. Była w bardzo kiepskim stanie, ale nachyliłam się nad nią i powiedziałam ‘Demi, kocham cię’. Odpowiedziała, że też mnie kocha. Od tamtego momentu nie dopuszczałam do siebie myśli, że Demi z tego nie wyjdzie" - mówiła Dianna De La Garza w wywiadzie dla Newsmax.tv. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje