Reklama
Reklama

Mateusz Damięcki chwali się domem. Niezły bałagan

Mateusz Damięcki to jeden z bardziej znanych polskich aktorów. Mężczyzna chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w sieci. Niedawno zaprezentował fanom zdjęcia ze swojego domu. Nie jest kolorowo.

Mateusz Damięcki stworzył szczęśliwą rodzinę

Mateusz Damięcki na swoim instagramowym koncie chętnie chwali się swoim życiem prywatnym. Aktor nie pokazuje jednak wszystkiego. W tajemnicy przed mediami poślubił Paulinę Andrzejewską. Aktor w tym roku doczekał się przyjścia na świat drugiego syna. Z kolei w 2020 roku urodziło się mu pierwsze dziecko - syn Ignacy.

Zobacz też: Obrażali Matyldę Damięcką i jej rodzinę. Wiadomości trafiły do służb 
 

Reklama

Mateusz Damięcki ma piękny dom

Mateusz Damięcki wraz z rodziną zamieszkał w ogromnym domu na warszawskiej Starej Ochocie. To doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy. Mateusz oraz Paulina wybrali piętrowy budynek. Na dole znajduje się przestronna kuchnia. 

W salonie najwięcej miejsca zajmuje stół, przy którym może usiąść cała rodzina. Pomieszczenie utrzymane zostało w bieli, która dobrze komponuje się z drewnianym parkietem. Znajdziemy też tu sporo obrazów, a na półkach wiele bibelotów.

Ogromnym dom jest bardzo przestronny. Aktor zagospodarował wszystkie pomieszczenia. Jedno z nich pomaga mu nawet w pracy. Damięcki ma swój gabinet, w którym nie tylko często nagrywa materiały na social mediach, ale również przygotowuje się do różnych ról.

Mateusz Damięcki w najnowszym poście zauważył, że jego największym problemem w domu jest bałagan. Aktor nie ukrywa tego, że wszędzie walają się dziecięce zabawki, a w kuchni często panuje ogromny chaos. Damięcki przyznaje, że taki stan rzeczy z czasem go przerasta. Nie wie, jednak, jak można to zmienić w sytuacji, gdy obydwoje z żoną pracują, a także wychowują dwójkę dzieci.

Zobacz też:

Mateusz Damięcki rozprawia o swoich problemach w sieci. Nie ukrywa, że potrzebuje pomocy fanów

Poruszenie w życiu Damięckich. Żona aktora opowiedziała o bólu i samotności 

Mateusz Damięcki ciężko przeżył zdradę pierwszej żony. Kochał ją do szaleństwa

Maciej Damięcki nie żyje. Legendarny aktor miał 79 lat
 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy