Reklama
Reklama

Marzena Kipiel-Sztuka znów zakochana? "Nikt mnie tak nie kochał jak Gienek"

Marzena Kipiel-Sztuka (56 l.) dawno nie była tak szczęśliwa. Aktorka nareszcie osiągnęła życiowy spokój. Przy jej boku przez cały czas trwa wierny przyjaciel, na którego może liczyć w każdej sytuacji. Mowa o sympatycznym czworonogu, Gienku.

Marzena Kipiel-Sztuka: życie osobiste

Marzena Kipiel-Sztuka przeszła w życiu bardzo wiele. Aktorka, która zyskała sławę za sprawą kultowej już roli Halinki Kiepskiej w serialu "Świat według Kiepskich" ma za sobą traumatyczne doświadczenia. Wszyscy trzej mężowie kobiety zmarli, a ona zmagała się z depresją. Wygląda na to, że trudne czasy należą już do przeszłości. Marzena Kipiel-Sztuka stara się jednak patrzeć na życie z optymizmem. Pomaga jej w tym czworonożny przyjaciel o imieniu Gienek.

Reklama

Siedem lat temu aktorka zorientowała się, że jej rzeczywistość nie wygląda tak, jak tego oczekuje. Zmagała się z obniżonym samopoczuciem i miała wrażenie, że nie spotka jej już nic ciekawego.

Marzena Kipiel-Sztuka postanowiła, że musi zdecydować się na jakąś zmianę. Wpadła na pomysł zakupu psa.

Marzena Kipiel-Sztuka znów zakochana?

Aktorka przystąpiła do poszukiwań rasy psa, który najbardziej będzie pasował do jej codziennych przyzwyczajeń. Chciała znaleźć czworonoga, który nie będzie sprawiał problemów, lecz wprowadzi do jej życia nieco uśmiechu.

Kipiel-Sztuka szybko znalazła hodowlę mopsów. Już chwilę po przybyciu na miejsce oczarował ją jeden ze szczeniaczków. Gienek od razu polubił swoją przyszłą właścicielkę. 

Serialowa "Halinka" dziś nie wyobraża sobie życia bez ukochanego pieska. Zdaje sobie jednak sprawę, że może być on przeszkodą w nawiązaniu znajomości z ewentualnym mężczyzną.

Mops Gienek jest tak bliski sercu aktorki, że można odnieść wrażenie, że znają się od zawsze. Pies towarzyszy Marzenie Kipiel-Sztuce niemal przez cały czas. W przeszłości zdarzało się nawet, że zabierała go ze sobą na plan serialu.

Zobacz też:

Amber Heard upubliczniła kompromitujące zdjęcia. Depp doprowadzał się do nieprzytomności

Jakimowicz po skandalu trafił do szpitala. Konieczna operacja

Beata Kozidrak będzie zamiatać ulice? Prokuratura chce surowo ukarać piosenkarkę

Matura 2022: Język angielski. Zobacz odpowiedzi i arkusz CKE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Kipiel-Sztuka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama