Reklama

Reklama

Reklama

Kipiel-Sztuka szuka mężczyzny. Wyjawiła, jakie ma wymagania

Marzena Kipiel-Sztuka dokładnie określiła, jakie cechy musi posiadać jej wymarzony mężczyzna. Wystarczy spełnić kilka wymagań, by trafić do serca Halinki Kiepskiej.

Marzena Kipiel-Sztuka szuka mężczyzny

Marzena Kipiel-Sztuka (57 l.), czyli serialowa Halinka Kiepska od lat na ekranie w serialu "Świat według Kiepskich" jest żoną Ferdynanda, w którego wcielił się Andrzej Grabowski (70 l.). W życiu prywatnym aktorka tęskni za męskim wsparciem. W rozmowie z "Faktem" przyznała, że szuka mężczyzny. Podała konkretne wymagania. 

Reklama

Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że zawsze podobał się jej Sean Connery. Szkocki aktor jej zdaniem zyskiwał z wiekiem. Dlatego sama oczekuje, że znajdzie dojrzałego mężczyznę. 

Aktorka nie ma wymagań co do wzrostu, koloru oczu i innych cech wyglądu. Uważa, że najważniejsze, by był to człowiek z pasją.

Marzena Kipiel-Sztuka nie toleruje osób, które nie mają własnego zdania i są uległe. Szuka mężczyzny, który ma coś do powiedzenia i będzie dla niej ciekawy.  Aktorka odważnie też mówi, że seks jest istotny, ale nie najważniejszy.

Aktorka ma co do wymarzonego mężczyzny jeden warunek. Chętnie zwiąże się z kimś, kto kocha zwierzęta. 

Kim jest Marzena Kipiel-Sztuka?

Marzena Kipiel-Sztuka  urodziła się w 1965 roku w Legnicy. Jest absolwentką technikum budowlanego i posiada tytuł magistra zarządzania zasobami ludzkimi. W latach 1987-1989 pełniła funkcję suflera w Teatrze im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie.

Na ekranie debiutowała w 1997 roku w filmie "Charakter". Znana jest głównie z roli Halinki, żony Ferdynanda Kiepskiego w popularnym serialu telewizji Polsat "Świat według Kiepskich", w którym występuje od ponad dwudziestu lat.

Aktorka od dawna jest sama. Rozwiodła się z pierwszym mężem, Konradem Sztuką po 10 latach małżeństwa. Jej kolejnym mężem został operator Mariusz Piesiewicz, z którym wspólnie pracowała przy serialu "Świat według Kiepskich". Niestety w 2005 roku ukochany aktorki dostał wylewu i zmarł. 

Kipiel-Sztuka po dwóch latach ponownie wyszła za mąż, za rehabilitanta Przemysława Buksakowskiego. Również ten związek zakończył się tragicznie. Małżonek aktorki zasłabł na ulicy. Nie udało się go uratować. Aktorka po tych traumatycznych doświadczeniach cierpiała na depresję. Dopiero dzięki pomocy specjalistów stanęła na nogi. 

Odcinki "Świata według Kiepskich" możecie oglądać w dowolnej chwili TUTAJ w Polsat Go!

Zobacz też:

Kipiel-Sztuka zaskakuje! "Ktoś może powiedzieć, że zupełnie oszalałam!"

Otrucia, morderstwa, kolonie karne. Tak kończą przeciwnicy Putina

Joanna Opozda zajmuje się synem, a Królikowski "poradami na zdrady"

Wojna w Ukrainie. Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z Władimirem Putinem

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Kipiel-Sztuka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy