Reklama
Reklama

Martyna Wojciechowska się zakocha w 2022 roku!? Jarosław Kret przepowiada jej przyszłość!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski byli jedną z najbardziej interesujących par w polskim show biznesie, a rozpad ich związku był dla wszystkich prawdziwym szokiem. Jarosław Kret ma obecnie dla podróżniczki ważną radę. Być może dzięki niej Martyna znowu się zakocha...


Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wstrząsnęło całym show biznesem. Związek ulubionej podróżniczki Polek i Polaków z gwiazdą telewizji był głośno komentowany, a wiele osób patrzyło na nich z podziwem. Nic dziwnego, że ich rozstanie, zaledwie 3 miesiące po ślubie, było tak dramatyczne. Nikt nie spodziewał się, że ich historia miłosna zakończy się tak szybko, a domysłom, dlaczego ta relacja się zakończyła, nie było końca.

Martyna Wojciechowska. Czy zakocha się w 2022 roku?

Reklama

"Fakt" postanowił poprosić Jarosława Kreta, aby ten spróbował przewidzieć, co przyniesie 2022 rok. Jak pogodynek przewidział przyszłość Martyny Wojciechowskiej? Czy podróżniczka odnajdzie miłość w 2022 roku?

A jak Jarosław Kret ocenia związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego? Prezenter uważa, że wydarzyło się wszystko, co się miało wydarzyć.

Co sądzicie o przepowiedni Kreta?

Czytaj również:

Sandra Kubicka w bliźniaczej ciąży z Baronem?! Jarosław Kret potwierdził!

Magdalena Ogórek znowu atakuje Matę! "Jest sztuczny do bólu!"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Kret | Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy