Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska podzieliła się traumatycznym wyznaniem!

Martyna Wojciechowska (45 l.) nigdy nie ukrywała, że wiele przeszła jako dziecko. Bywała niestety często w szpitalach z powodu choroby i dziś, jako już dorosła kobieta, wraca myślami do tych dramatycznych chwil.

Martyna nie jednokrotnie wywinęła się śmierci. Dwa poważne wypadki - jeden samochodowy i drugi motocyklowy. 

Reklama

W trakcie podróży także wiele razy ryzykowała życiem. Z jednej z takich wypraw wróciła z chorobą, która niszczyła powoli gwiazdę, a lekarze rozkładali ręce, nie wiedząc jak leczyć Martynę. 

Bywanie w szpitalach, nie jest więc dla niej żadną nowością. Również jako dziecko była częstym pacjentem szpitali i to właśnie do tego momentu w swoim życiu wróciła w ostatnim wpisie, jaki opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych:

"Połowę dzieciństwa spędziłam w szpitalach, gdzieś od czwartej klasy szkoły podstawowej chorowałam, mam wrażenie, że non stop. Przeszłam ciężkie operacje ratujące życie, chemioterapię, po drodze miałam inne poważne schorzenia: mononukleozę, zapalenie opon mózgowych. 

No i kilka wypadków na motocyklach, niestety. Mogę śmiało powiedzieć, że dostarczyłam moim rodzicom wielu trosk. Ale chociaż bardzo wcześnie i ja, i oni przekonaliśmy się, jak kruche jest życie, nie ograniczyli mi wolności, możliwości doświadczania. Nie stali się nadopiekuńczy. Mamo, Tato, wiecie, że jesteście najlepsi na świecie?" - napisała. 

To wyznanie Martyny poruszyło jej fanów, którzy wyrazili swoje zdanie w komentarzach: 

"Nie miałam pojęcia o Pani historii!! Z pewnością przeszłość uczyniła i Panią i rodziców silniejszymi. Nie tak, łatwo się mówi, gdy już jest po... Jaki piękny post! Dziękuję!", "Tacy rodzice to skarb", "Piękny wpis" - pisali poruszeni. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »