Reklama

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska ma już dość samotności!

Martyna Wojciechowska (42 l.) była pięciokrotnie zaręczona, a historia jej związków jest dość burzliwa. Nie można powiedzieć, by miała szczęście w miłości, ale podróżniczka nie chce być już sama.

Dziennikarka niechętnie wypowiada się na temat swoich związków. Nie chce chwalić się tym, że dwukrotnie uciekła sprzed ołtarza, a reszta związków też nie należała do udanych.

Obecnie także u jej boku nie ma żadnego mężczyzny. Martyna jednak szczerze przyznaje, że nie obraziłaby się, gdyby w jej życiu pojawił się ktoś nowy.

"Dalej jest w moim sercu miejsce na mężczyznę. Zawsze jest miejsce na kogoś wyjątkowego, kto będzie chociażby ciekawym rozmówcą" - wyznała w rozmowie z tabloidem "Fakt". 

Potencjalnego partnera czeka spore wyzwanie. Wojciechowska nie zamierza dla związku rezygnować z dotychczasowego podróżniczego stylu życia i ze swoich pasji.

Reklama

"Gdybym chciała już osiąść w domu, wkładać kapcie, gotować rosół i spędzać niedzielę przed telewizorem, to by tak było. A ja wiem czego chcę: plecaka, krańca świata i fascynujących wypraw" - zaznacza Martyna. 

Czy w końcu znajdzie się idealny partner dla wymagającej podróżniczki? Jak widać, niełatwo jest spełnić wszystkie jej życzenia odnośnie związku partnerskiego. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama