Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski świętują! "Z radością przyjęli tę informację"

Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemek Kossakowski (46 l.) to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Teraz będzie o nich jeszcze głośniej!

Choć w opowiadaniu o swoim uczuciu nadal są bardzo powściągliwi, widać, że dobrze się dogadują. Widzowie będą mogli przekonać się o tym już wkrótce - para realizuje bowiem wspólny program!

Reklama

- Z radością przyjęli tę wiadomość. Martyna i Przemek będą go prowadzić. A że oboje uwielbiają podróże, na ekranie wypadną na pewno wiarygodnie. To będzie murowany hit! - zdradza w rozmowie z "Rewią" jeden z pracowników TVN.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są podekscytowani nowym wyzwaniem zawodowym, jakie ich czeka. Szczególnie dziennikarz, który do tej pory był nieco mniej popularny.

- Przemek zawsze marzył, aby mieć własny program w TVN. Teraz jego marzenie się spełni. A wszystko dzięki Martynie - słyszymy.

Nie jest tajemnicą, że to właśnie ona ma mocniejszą pozycję w stacji. Dziennikarka nie tylko od lat realizuje własne programy z cyklu "Kobieta na krańcu świata", ale w zeszłym roku została także dyrektor programową podróżniczego kanału Travel Channel.

Szefostwo bardzo ceni ją także za takie osiągnięcia, jak choćby zdobycie tak zwanej Korony Ziemi, czyli najwyższych szczytów wszystkich kontynentów na naszym globie. Ale okazuje się, że i Przemysław ma cechy, które niezwykle imponują jego nowej ukochanej.

- To wyjątkowy facet. Mało która kobieta potrafi oprzeć się jego urokowi - opowiada Wojciechowska o ukochanym. Wygląda na to, że od czasu związku z nurkiem Jerzym Błaszczykiem (†46 l.), z którym ma 10-letnią już dziś córkę Marysię, wreszcie trafiła na mężczyznę, któremu może w pełni zaufać.

A Przemysław już udowodnił, że świetnie dogaduje się z dziewczynką i potrafi się nią zająć. Tak było, kiedy para wyjechała na kilka dni do Sopotu. To właśnie tam, na zawodach jeździeckich, pokazali się razem po raz pierwszy.

Martyna zabrała ze sobą również swoją mamę Joannę. Cała czwórka wspólnie spędziła urlop nad Bałtykiem, potem, jak wieść niesie, dziennikarz zabrał Marysię do swojego domu na Podlasiu, aby mogła w pięknej i cichej okolicy spędzić ostatnie dni wakacji. Martyna w tym czasie wyjechała kręcić kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata".

Zakochani dzielą wiele wspólnych pasji - od podróży, przez zamiłowanie do ryzykownych sportów, aż po... tatuaże. Oboje są też silnymi osobowościami. Czy wspólna praca nie zaszkodzi ich związkowi, czas pokaże...

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje