Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: czy rozłąka zniszczy ich miłość?

Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemek Kossakowski (46 l.) coraz częściej się mijają. Niebawem wyruszają w długą i niebezpieczną podróż. Osobno...

Państwo Wojciechowscy nie kryli wzruszenia, gdy w czasie świąt w ich mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu przy jednym stole zasiadła z nimi ich ukochana wnuczka, córka i jej wybranek, Przemek Kossakowski (46 l.).

Reklama

Sami w październiku świętowali 45. rocznicę ślubu i mają nadzieję, że jedynaczka w końcu znalazła swoją drugą połówkę. Nie umknęło jednak ich uwadze, że Marysia (10 l.) wyjątkowo lgnęła do mamy i dziennikarza. Jakby chciała się nimi nacieszyć na zapas...

Zarówno Martyna, jak i Przemek wyruszają w odległe zakątki świata. Wojciechowska w Meksyku będzie pracowała nad kolejną serią "Kobiety na krańcu świata", zaś w Indiach, na innym kontynencie, Przemek kręci "Wtajemniczenie". Marysia na kilka tygodni zostanie z dziadkami.

Pani Joanna drży o córkę za każdym razem, gdy ta wyjeżdża. Teraz martwi się także o Przemka. Choć nie mówi tego głośno, sen z powiek spędza jej też to, że Martyna kładzie na szali świeży związek. Kossakowski w wywiadach napomykał, że czuje, iż już czas, by się ustatkować. Dla niego kariera jest na drugim planie, co potwierdza jego przyjaciel, Adam Nankiewicz.

- Najważniejsze jest, żeby miał bliskich ludzi koło siebie - zdradził.

Martyna zdaje sobie sprawę, że nie jest łatwą partnerką i powtarza z uśmiechem, że "nie chciałaby takiej baby jak ona".

Wierzy, że w Przemku odnalazła bratnią duszę, że zdołają ocalić uczucie pomimo wariackiego trybu życia. - Nie udało mi się stworzyć normalnej rodziny - mówiła niedawno z żalem.

- Czy można to mieć, żyjąc tak niezależnie, jak żyję, i będąc tak wolną osobą, jaką jestem? - zastanawia się.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dobry Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »