Reklama
Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska odsłoniła ciało w skąpym bikini. "Anioł"

Marta Żmuda Trzebiatowska (37 l.) to jedna z bardziej znanych artystek w polskim show-biznesie. Aktorka od lat występuje w filmach i serialach, które wyrobiły jej nazwisko. 37-latka prócz pracy zawodowej spełnia się również jako influencerka, w swoich social mediach publikuje masę zdjęć. Niedawno pochwaliła się fotografią z urlopu.

Marta Żmuda Trzebiatowska na instagramowym koncie chętnie publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Popularna aktorka wybrała się ostatnio na urlop nad morze. Na plaży wykonała sesję zdjęciową, z której jedną fotografię postanowiła umieścić w sieci.

Marta Żmuda Trzebiatowska pozuje w bikini

Marta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. 37-latka wie, jaką moc mają social media i ją wykorzystuje. W najnowszym poście zdecydowała się pokazać zdjęcie, na którym pozuje w różowym bikini we wzory. Na fotografii widzimy ją w kostiumie oraz dużych okularach przeciwsłonecznych.

Reklama

37-letnia aktorka prezentuje się rewelacyjnie. Widać, że urlop nad morzem doskonale jej służy. Fani również to dostrzegli i postanowili zostawić komentarze. Według niektórych Marta wygląda, jak anioł.

Zobacz też:

Katarzyna Obara bardzo przeżyła zwolnienie z TVP. Było bezpodstawne? 

Iwona Pavlović wyznaje: "Tęsknię za Beatą Tyszkiewicz"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy