Reklama

Reklama

Reklama

Marta Żmuda-Trzebiatowska nie oszczędza się w ciąży! Mąż się o nią martwi!

Dwa lata po ślubie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej (32 l.) i Kamila Kuli (27 l.) spełniło się marzenie pary. Aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży, ale prócz powodów do radości, męża gwiazdy martwi jedna rzecz…

Celebrytka przez długi czas była związana ze starszym od siebie o 12 lat Adamem Królem. Tancerz deklarował, że na pewno poprowadzi Martę do ołtarza. Owszem, gwiazda wzięła ślub, ale z innym wybrankiem!

Los chciał, że szczęście znalazła u boku aktora Kamila Kuli i to właśnie on zostanie szczęśliwym tatusiem.

"Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze"- obwieściła radosną nowinę menedżerka aktorki.

Wielbiciele celebrytki wciąż mogą ją oglądać zarówno na deskach teatru, jak i w telewizji. Okazuje się, że Marta ma zamiar pracować tak długo, jak to będzie tylko możliwe. Twierdzi, że skoro czuje się dobrze, to nie ma ku temu przeciwwskazań.

Reklama

Ciąża jej wyraźnie służy i przyszła mama tryska energią i radością. Jednak Kamil uważa, że jego żona powinna trochę zwolnić tempo, jednak ona nie chce nawet o tym słyszeć! Przez to Kula jeszcze bardziej troszczy się o ukochaną i traktuje ją wprost jak księżniczkę!

"Po każdym spektaklu czekał na nią przed teatrem i odwoził do domu. Teraz, gdy brzuszek Marty nieco się zaokrąglił, wiadomo, co było przyczyną tej wyjątkowej opiekuńczości" - powiedziała gazecie "Na żywo" osoba pracująca w Teatrze Kwadrat, gdzie gra Marta.

Nie tylko Kamil przejmuje się zdrowiem Żmudy-Trzebiatowskiej. Jej ojciec zasugerował, by córka spędziła czas ciąży w rodzinnym domu, blisko przyrody.

Wyjazd z pełnej zgiełku i trapionej smogiem stolicy z pewnością byłby korzystny dla dziecka. Plan teścia popiera Kamil. Jednak czy uda się im przekonać do niego Martę?

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska | Kamil Kula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy