Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży?

Marta Żmuda-Trzebiatowska (32 l.) i Kamil Kula (27 l.) zostaną rodzicami? Tak można wyczytać w jednym z tabloidów. Wygadać miała się przyjaciółka aktorki. Zdradziła, że ta jest w czwartym miesiącu ciąży.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w teatrze i szybko zrozumieli, że z tej znajomości będzie coś więcej. Zaczęło się od randek, a skończyło na ślubie, który wzięli we wrześniu 2015 roku. Zaraz po tym zaczęto spekulować, że para wkrótce zostanie rodzicami.

Reklama

"Marta od dłuższego czasu wspominała, że chciałaby zostać matką. Ma 31 lat i czuje już instynkt macierzyński. W dodatku jest z katolickiej rodziny, więc najpierw chciała wziąć ślub" - mówiła w rozmowie z "Super Expressem" koleżanka aktorki.

Lecz mijały miesiące, a u Marty na próżno było szukać ciążowych krągłości. Teraz miało się to zmienić i, według doniesień "Faktu", jest ona w czwartym miesiącu ciąży! Ponoć wraz z ukochanym nie ustawali w staraniach o dziecko i w końcu ich wysiłki przyniosły upragniony efekt!

"Spełniło się jej wielkie marzenie. Z mężem starali się o dzidziusia już od dawna i wreszcie się udało" - zdradza przyjaciółka Żmudy-Trzebiatowskiej.

Na tę chwilę aktorka nie planuje przerwy od pracy. Nadal występuje w teatrze Kwadrat. "Marta czuje się dobrze i chce grać. Od jakiegoś czasu jednak celowo nie przyjmowała innych ofert" - dodała informatorka tabloidu.

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje