Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula: To ich pierwsze wspólne święta!

Marta Żmuda Trzebiatowska (31 l.) i Kamil Kula (26 l.) są wierni tradycji!

Dla aktorki Wielkanoc to bardzo ważne święta, niezwykle rodzinne. Nie wyobraża sobie, że mogłaby je spędzić z dala od rodzinnego domu w Przechlewie.

Reklama

Co prawda opuściła go już wiele lat temu, ale wciąż tęskni i wraca tu z radością. Bo święta mają zapach domu. Cokolwiek dzieje się w jej życiu, przywiązanie do tradycyjnych wartości pozostaje niezmienne.

- Dzieci zawsze przyjeżdżają na święta. Robię wtedy dla nich to, co najbardziej lubią - zdradza Ewa Żmuda Trzebiatowska, mama pięknej aktorki.

Odkąd Marta stała się gwiazdą ekranu, każdy jej powrót w rodzinne strony jest dużym wydarzeniem. Mieszkańcy wsi czekają z zaciekawieniem już kilka dni przed świętami, bo aktorka nie lubi zjawiać się w ostatniej chwili.

Zależy jej bardzo na tym, by aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach. Jest bardzo dobrą córką, stara się być pomocna, wyręczać mamę, która dba o to, by świętom towarzyszył niezwykły klimat.

W przygotowanie potraw obie wkładają całe swoje serce i mają nadzieję, że to się czuje. W Wielkanoc do państwa Trzebiatowskich w Przechlewie zjeżdża się bliższa i dalsza rodzina, przychodzą sąsiedzi i znajomi. - To już taka rodzinna tradycja. A tradycja to przecież rzecz święta.

Świat & Ludzie

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Żmuda Trzebiatowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje