Reklama
Reklama

Marta Manowska nie chce mieszkać na wsi. Dlatego rozstała się z Bodziannym?

Marta Manowska (37 l.) ma za sobą bajkową podróż do Meksyku w towarzystwie brata jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony”. Wbrew krążącym plotkom, prezenterka nie przestaje zaprzeczać, że Robert Bodzianny nie jest jej partnerem. Prezenterka TVP wyznała przy okazji, dlaczego nie chciałaby zamieszkać na wsi.

Marta Manowska: związek z Robertem Bodziannym

Marta Manowska przez lata pracy na planie programów "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości" obserwowała, jak pomiędzy poszczególnymi uczestnikami rodziło się piękne uczucie. Pomimo dużego zaangażowania w relacje innych osób, prezenterka TVP stara się utrzymywać swoje życie uczuciowe w tajemnicy. W sieci krążyły już najróżniejsze plotki na temat jej hipotetycznych związków, ale gwiazda konsekwentnie je dementowała. Nikt poza nią nie wie, co tak naprawdę dzieje się w jej sercu.

Reklama

Gdy niedawno Manowska w towarzystwie Roberta Bodziannego wyjechała w egzotyczną podróż do Meksyku, wszyscy sądzili, że brat Pawła z "Rolnika" to jej nowy chłopak. Prezenterka TVP długo milczała. W końcu w studio "Pytania na śniadanie" została wywołana do odpowiedzi i musiała wyznać całą prawdę. Marta Manowska stwierdziła wówczas, że z Robertem łączy ją wyłącznie sympatia a ich wspólny wyjazd miał charakter krajoznawczy. Podróżnicy wspólnie odwiedzili piękne miejsca. Zawitali do Meksyku, Belize, Panamy i Kostaryki. 

Marta Manowska nie chce mieszkać na wsi

Marta Manowska w końcu zgodziła się odnieść do domniemanego związku z bratem Pawła Bodziannego. Prezenterka zaprzeczyła, aby łączyło ją z Robertem jakiekolwiek uczucie.

W trakcie rozmowy temat zszedł na plany Manowskiej na przyszłość. Gwiazda oświadczyła, że nie wyobraża sobie życia na wsi.

Czy to właśnie różnice dotyczące życiowych priorytetów sprawiły, że między Martą Manowską i Robertem Bodziannym nie mógł rozpalić się ogień miłości?

Zobacz też:

Julia Wieniawa nie została pokazana na antenie TVN-u. Aktorka zabrała głos

Alec Baldwin odpowie za śmierć Halyny Hutchins. Rodzina złożyła pozew

Polak pokazał paragon z niemieckiej apteki. "Proszę to emerytom wyjaśnić"

USA. Sześciolatka uwięziona w komórce pod schodami. Zniknęła prawie trzy lata temu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Robert Bodzianny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy