Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marta Kaczyńska ostro o kampanii społecznej Anji Rubik! Nie zostawiła na niej suchej nitki!

Niedawno Anja Rubik (34 l.) rozpoczęła kampanię społeczną, mającą na celu pogłębienie wiedzy młodych Polaków na temat seksu. Ten pomysł wyraźnie nie spodobał się Marcie Kaczyńskiej (37 l.), która postanowiła napisać, co o tym wszystkim myśli.

O akcji "Sexed.pl" jest coraz głośniej w polskich mediach. Modelka już od dawna głosiła tezę, że jej zdaniem poziom edukacji seksualnej w Polsce jest naprawdę niski.

Reklama

Postanowiła więc zaangażować gwiazdy polskiego show-biznesu i ich ustami opowiadać o antykoncepcji, współżyciu czy masturbacji.

Kampania ta spotkała się z różnym odbiorem w społeczeństwie, ale jednak najgłośniej komentowana jest przez jej przeciwników. Na razie głos w tej sprawie zabrały chociażby Dominika Figurska (37 l.) w rozmowie z Małgorzatą Terlikowską, które wyraziły swój sprzeciw.

Teraz zaczęła wtórować im Marta Kaczyńska i w swoim najnowszym felietonie w gazecie "Sieci Prawdy" nie omieszkała wytknąć słabych punktów kampanii Rubikowej.

"Generalnie rzecz biorąc, mowa jest o sprawach technicznych związanych z zaspokajaniem popędu, o czym najdobitniej świadczy odcinek poświęcony masturbacji. O ryzyku uzależnienia od wskazanej czynności ani słowa" - pisze prawniczka.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego (68 l.) twierdzi, że kampania ta promuje seks bez zobowiązań, a zbliżenie jest ujęte jako zbyt powszechne i instrumentalne. Jej zdaniem zabrakło miejsca na miłość i głębsze relacje między partnerami.

"Normy kulturowe, zasady moralne czy też dojrzałość emocjonalną do nawiązania intymnej relacji z drugim człowiekiem zupełnie zignorowali (...) Nie ma mowy o tym, że najbezpieczniej jest po prostu mieć jednego, stałego partnera, o małżonku nie wspominając" - oburza się.

Marta chyba wie, o czym mówi, bo była dwukrotnie zamężna, a obecnie spotyka się z kolejnym partnerem. Ma więc spore doświadczenie w tej materii. 

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska | Anja Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje