Reklama
Reklama

Markowska uderzy w byłego piosenką jak Shakira? Gwiazda w ostrych słowach oceniła maglowanie prywatnych brudów

Patrycja Markowska (43 l.) przygotowuje się do trasy koncertowej, promującej jej najnowszą płytę. Z tego względu gwiazda chętnie udziela wywiadów i opowiada o swojej twórczości oraz planach na przyszłość. Jak można się domyślić, wokalistka nie uniknęła także pytań o rozstanie z Jackiem Kopczyńskim, ponieważ wielu wciąż nie może uwierzyć, że to prawda. Jakie tajemnice wyjawiła? Czuje się dobrze w roli singielki?

Patrycja Markowska napisze piosenkę o rozstaniu?

Patrycja Markowska jest jedną z gwiazd, które w ostatnim czasie zakończyły wieloletni związek. W styczniu niczym grom z jasnego nieba gruchnęła informacja o tym, że nie spotyka się już z Jackiem Kopczyńskim, z którym była w związku przez wiele lat. W 2018 roku para doczekała się nawet syna Filipa.

Choć łączyło ich płomienne uczucie, to wybuchowe temperamenty dały o sobie znać. Media spekulowały o kryzysie w ich związku. Szybko wyszło na jaw, że para próbowała przepracować konflikt na terapii, która jednak nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Ostatecznie postanowili, że rozstanie jest dla nich jedynym wyjście.

Reklama

Jacek Kopczyński zainspiruje Markowską do tworzenia po rozstaniu? Raczej nie liczcie na to

Po wszystkim starają się ułożyć sobie życie na nowo. Dziennikarze dociekają, czy echa rozstania będzie można usłyszeć w muzyce Markowskiej, jednak gwiazda zaprzecza, jakoby sytuacje z życia prywatnego były dla niej podstawą twórczą: "Bardziej jak słyszę muzykę, to to mnie inspiruje do tego, żeby przelać emocje na papier" - wyznała Patrycja w rozmowie z Jastrząb Post.

"Patrzę jakim to się stało teraz stało modnym zabiegiem, że np. Miley Cyrus i Shakira robią z tego show. Ja mam kompletnie inną osobowość. My z Jackiem nie mówimy o rozstaniu. To, że to nie jest na forum, jest dla mnie wielką wartością. W świecie wiele rzeczy się teraz sprzedaje. Jeśli można promować płytę rozstaniem, to dlaczego nie" - oceniła.  

Gwiazda wyznała przed kamerami, że obydwoje z partnerem nie chcieli robić show z rozpadu własnej relacji. Dzięki temu wciąż darzą się szacunkiem. Nie da się jednak ukryć, że zakończenie każdego związku jest trudne i często jawi się jako porażka. Wokalistka również upatruje klęski w tym, co się stało:

"Jest to porażka. Bardzo trudna sytuacja, ale wiesz, rok czasu się to utrzymać w jakiejś tajemnicy. Też o tym nie gadać, kiedy nie byliśmy na to gotowi. (...) Bardzo bym nie chciała, żeby to było maglowane. Szanujemy się z Jackiem i jesteśmy rodzicami. To jest najważniejsze" - wyjawiła Markowska w rozmowie z Pomponikiem.

Markowska lubi być singielką?

Markowska przyznała, że wciąż łączą ją z byłym partnerem "wspaniałe" relacje rodzicielskie i pomimo rozstania jest przekonana, że ich kontakt nie zaniknie i będzie zawsze choćby ze względu na dzieci.

Chociaż para rozstała się już rok temu (o czym długo nie było wiadomo) Patrycja wciąż nie czuje się najlepiej. Wrażliwa wokalistka wciąż czeka, aż poczuje się lepiej. Nie planuje również nowych relacji mimo, że w roli singielki nie czuje się najlepiej.

"Na razie średnio... Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też:

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński zamieszkali oddzielnie. Czy to koniec związku?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński mieli za sobą trudny okres. Uratowała ich terapia?

Shakira dowiedziała się o zdradzie Gerarda Pique poprzez... słoik z dżemem! Niebywałe, co ujawniono!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy