Reklama
Reklama

Markowska drżała, że nie znajdzie już miłości. Smutna prawda wyszła na jaw

Patrycja Markowska wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. Cudowne wieści wyjawiła w specjalnym wywiadzie dla kobiecego magazynu. Choć wokalistka nie wierzyła, że uda jej się jeszcze spotkać miłość po bolesnym rozstaniu z Kopczyńskim, to jej serce zabiło mocniej dla restauratora. Teraz wyznaje, że po bolesnym zerwaniu postawiła "na siebie". Poleca to wszystkim!

Patrycja Markowska znowu jest zakochana!

Patrycja Markowska po ponad roku od rozstania z Jackiem Kopczyńskim znalazła nową miłość. Choć para nigdy nie miała ślubu to byli ze sobą blisko 16 lat. O tym, że Patrycja i Jacek się rozstali, media dowiedziały się po wielu, wielu miesiącach. Wokalistka oznajmiła to na własnych zasadach, udzielając wywiadu u Magdy Mołek. Córka Grzegorza Markowskiego nigdy nie ukrywała, że rozstanie było jedną z najcięższych chwil w jej życiu. Zwłaszcza kiedy Kopczyński pojawiał się już na salonach z nową partnerką. Teraz Patrycja w najnowszym wywiadzie oznajmiła, że znowu jest zakochana i szczęśliwa.

Reklama

Zobacz też: Patrycja Markowska drży o przyszłość syna. Przerażająca prawda o wokalistce w tle! Co na to Kopczyński?

Markowska nie miała wyrzutów sumienia, aby znaleźć miłość. Wszystko przez bolesne rozstanie z Kopczyńskim

W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Patrycja Markowska wyznała, że choć nie rozstała się z Kopczyńskim w złych relacjach, to cała sytuacja była dla niej wyjątkowo bolesna. 

"To były miesiące pełne smutku. Jednak oboje z Jackiem mieliśmy poczucie, że trzeba dokonywać wyborów w zgodzie ze sobą. Warto robić wszystko, by uratować związek, ale gdy już wiadomo, że nie wyjdziemy z problemów, szukanie szczęścia dla siebie staje się priorytetem. To nie egoizm. Nie ma co tkwić w wyrzutach sumienia, myśleć, że w moim wieku już nic mnie nie czeka. Dopóki jesteśmy pełni życia i pasji, miłość do nas wróci" - skwitowała.

Okazuje się, że Patrycja Markowska zaprosiła do swojego serca Tomasza, warszawskiego restauratora i właściciela trzech punktów gastronomicznych. Według doniesień jednego z tabloidów, Patrycja i Tomek znali się od lat, ale dopiero teraz, gdy zostali singlami poznali się bliżej.

"Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział (...) Mamy wspaniałego syna, nie palimy mostów, nie niszczymy się. To dobry punkt startu dla nowej relacji. Jestem w dobrym momencie życia: przeżywam zakochanie, rodzaj euforii. Cudownie się przekonać, że jeszcze mogę to czuć" - wyznała wokalistka w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Co ciekawe w zapoznaniu się pomogli im wspólni przyjaciele.

Patrycja Markowska dojrzała do prawdziwej miłości

Patrycja Markowska w wywiadzie też mówi, że po rozstaniu z Kopczyńskim straciła nadzieję na miłość. Co więcej, zauważyła, że coraz mniej mężczyzn jest ją w stanie sobą zainteresować. Tym bardziej nowy etap życia i zakochanie jest dla niej powiewem świeżości w życiu.

"Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn. Uświadomiłam sobie, że latami zagłuszałam intuicję i jeśli ktoś miał energię ściągającą mnie w dół, udawałam, że tego nie widzę" - wyjaśniła

Markowska zaznaczyła też, że stara się mieć obok siebie osoby, które mogą ją wesprzeć w trudnych chwilach. Z pewnością miała tutaj na myśli rodziców, którym nie raz zazdrościła, że są razem tyle lat.

"Dziś dążę do zdrowych proporcji między pracą, miłością, byciem mamą, partnerką, córką. Tak objawia się moja dojrzałość" - podsumowała.

Zobacz też:

Co za wieści od Markowskiej. Dopiero mówiła o szczęściu a tu nagle takie plotki

Markowska jest zakochana. I to w kim. Wiemy, kto skradł jej serce

Oto co zrobił Kopczyński w urodziny Markowskiego. Patrycja mogła tylko patrzeć

Tajemniczy brat Markowskiego przerwał milczenie. Wyznał smutną prawdę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy