Reklama
Reklama

Oto co zrobił Kopczyński w urodziny Markowskiego. Patrycja mogła tylko patrzeć

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się ponad rok temu. Dla obojga było to podobno bolesne przeżycie, o którym nie pisnęli ani słówkiem mediom. Choć oboje układają swoje życia na nowo, to wciąż były "zięć" ma doskonały kontakt z Grzegorzem Markowskim. Patrycja, która ciężko przeżyła rozstanie z ukochanym, mogła tylko patrzeć...

Oto co zrobił Kopczyński w urodziny Markowskiego. Patrycja mogła tylko patrzeć

Patrycja Markowska, słynąca z rock'n'rollowego stylu życia, na co dzień jest troskliwą mamą i córką. Wokalistka spędziła razem z Jackiem Kopczyńskim 16 lat i z ich związku narodził się syn, Filip. W sobotę 23 września Patrycja udostępniła post na Instagramie z okazji 70. urodzin swojego taty, Grzegorza Markowskiego. Padły tam wyjątkowe słowa, ale jak się okazało, nie tylko ona jedna złożyła ojcu wyjątkowe słowa. Do akcji wkroczył były "zięć", z którym Grzegorz miał doskonały kontakt.

Reklama

Kopczyński zrobił to w urodziny Markowskiego. Co za nowina

Jacek Kopczyński, choć ułożył sobie już życie z nową kobietą, Klaudią Kardas, to nadal utrzymuje dobry kontakt z rodziną byłej partnerki. I tak dziś, 25 września na Instagram wrzucił wspólne zdjęcie z "teściem" Grzegorzem Markowskim. Panowie znajdują się na łódce i wspólnie spędzają miło czas.

"STO LAT!!!! Grzegorzu" dodał też emotkę szklaneczki z lodem i tortu ze świeczką.

Życzenia, choć były spóźnione, to z pewnością były szczere!

Jacek Kopczyński szybko pocieszył się po rozstaniu z Patrycją Markowską

Jacek Kopczyński ma już nową partnerkęPara oficjalnie potwierdziła związek pojawiając się razem na premierze szutki "Żona potrzebna od zaraz". Dla Patrycji, która nadal lizała rany po rozstaniu musiało to być bolesne przeżycie.

"Jestem też za to wdzięczna Jackowi, że obydwoje bardzo nie chcieliśmy zrobić z tego [z rozstania - przyp.red.] szopki, jakiegoś przedstawienia. (...) Nie chcę absolutnie dotykać szczegółów, tylko rzeczywiście minął już prawie rok od tego rozstania. Mało kto o tym wie (...)" - mówiła Patrycja dla Plejady.

Zobacz też:

Szybko pocieszył się po rozstaniu z Markowską. Uwagę zwraca jedno

Jacek Kopczyński nadal jest łączony z Patrycją Markowską. Wszystko przez syna

Markowska rozstała się z Kopczyńskim. Tęskni za jednym

Patrycja Markowska drży o przyszłość syna. Przerażająca prawda o wokalistce w tle! Co na to Kopczyński?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | Grzegorz Markowski | Jacek Kopczyński
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy