Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mark Wahlberg: O tych zdjęciach mówił cały świat. Jak dziś wygląda?

Reklama Calvina Kleina przyniosła mu ogromną popularność. Jak dzisiaj radzi sobie Mark Wahlberg (48 l.)?

Słynny projektant uważał, że nic tak nie intryguje ludzi jak seks. Dlatego w swoich kampaniach reklamowych prowokował, wykorzystując do tego seksualność swoich młodziutkich, często nieletnich, modeli i modelek.

Reklama

Niektóre kampanie były zakazane, jak ta z 1981 roku, w której wystąpiła Brooke Shields, promując dżinsy. "Chcesz wiedzieć, co znajduje się pomiędzy mną a między moimi jeansami? Nic" - mówiła 15-latka do kamery. Wywołało to prawdziwą burzę.

Kontrowersyjna okazała się również reklama bielizny z 1992 roku z Markiem Wahlbergiem i Kate Moss w rolach głównych. W ramach tej samej kampanii pojawiły się zdjęcia, na których muzyk łapał się za krocze, ubrany jedynie w bokserki.

"Najlepszym zabezpieczeniem przed AIDS jest nie ściąganie twoich bokserek" - brzmiał tekst reklamy Calvina Kleina. Był początek lat 90. i budowanie dopiero świadomości związanej z wirusem HIV i chorobą AIDS.

Zdjęcie Marka Wahlberga pojawiło się na Times Square i oburzyło Amerykanów. Dziś to już kultowa fotka kojarząca się nierozerwalnie z tamtymi czasami.

Sam Mark Wahlberg to jeden z najbogatszych ludzi świata. W roku 2017 trafił na listę magazynu "Forbes" jako najlepiej opłacany aktor świata, który zarobił 68 mln dolarów. Osiągnął takie wpływy dzięki występom w filmach "Tata kontra tata 2" i "Transformers. Ostatni rycerz".

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mark Wahlberg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje