Reklama
Reklama

Margot Robbie kręciła intymne sceny z DiCaprio. „To było dla mnie naprawdę szokujące”

Margot Robbie jest piękną blondynką o twarzy łatwo zapadającej w pamięć. Hollywoodzka gwiazda swoim animuszem podbiła serca kinomaniaków z całego świata, trafiając na okładki gazet. Dziś otacza się hollywoodzkim blichtrem i może przebierać w propozycjach ról. Nie unika przy tym tych najodważniejszych, które wymagają od niej pokazania nagiego ciała. W ostatnim wywiadzie ujawniła, jak współpracuje jej się przy takich ujęciach. Wspomniała m. in. o Leonardo DiCaprio, który jako pierwszy partnerował jej kontrowersyjnej scenie.

Margot Robbie szybko podbiła rynek filmowy. Producenci docenili jej nietuzinkowy wygląd i profesjonalne podejście do zadań, z którymi przyszło jej się mierzyć na panach filmowych, a doświadczyła już wszystkiego... Musiała nawet rozebrać się przed kamerą! Po latach wspomniała nagrywanie scen z DiCaprio. Wciąż dobrze je wspomina?

Robbie i DiCaprio razem na ekranie!

Margot Robbie wcieliła się w jedną z głównych postaci w najnowszym filmie Damiena Chazelle’a, który zasłynął swoim filmem "La La Land". Tym razem artysta przygotował dla swoich fanów "Babilon", a do współpracy zaprosił śmietankę Hollywood z Bradem Pittem na czele.

Reklama

""Babilon" to oryginalna epopeja rozgrywająca się w Los Angeles lat 20. XX wieku. W rolach głównych występują: Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva. W obsadzie znaleźli się także: Jovan Adepo, Li Jun Li i Jean Smart. To opowieść o wielkich ambicjach, pozwalająca śledzić narodziny i upadki wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood"- czytamy na Filmwebie.

Margot Robbie nie ma oporów przed kręceniem intymnych scen?

Aktorka w rozmowie z BBC odpowiedziała na pytanie, jak czuła się, grając intymne sceny zarówno w "Wilk z Wall Street", jak również "Babilonie". Okazuje się, że na planie megahitu z Leonardo Di Caprio w roli głównej mogła liczyć na specjalne rekwizyty.

"To było dla mnie naprawdę szokujące. Mieli na planie takie pomieszczenie, które całe wypełnione było merkinami, czyli perukami na narządy płciowe. To w sumie było fascynujące. Można było tam wejść i wybrać sobie jedną - wspomina z rozbawieniem gwiazda.

Nie musiała się więc obawiać, że jakiekolwiek granice zostaną przekroczone na planie filmu. Tym samym stworzyła kilka unikalnych scen, które na zawsze zapisały się w historii kina.

"Wszystko było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, zgodnie z zasadami obowiązującymi w tym zawodzie" - odpowiedziała hollywoodzka gwiazda.

Margot Robbie będziemy mogli zobaczyć także w produkcji "Barbie" wyreżyserowanej przez Gretę Gerwig, gdzie gwiazda zagra u boku Ryana Goslinga.

Zobacz też:

Margot Robbie i Ryan Gosling jako Barbie i Ken jeżdżą na rolkach. Stylizacje robią wrażenie

BET Awards 2022: Lil' Kim pomyka po scenie w samych rajstopach! Przy okazji odsłoniła też bujny biust...

Anna Lewandowska pozuje topless. W sieci zrobiło się naprawdę gorącopomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margot Robbie | Leonardo DiCaprio
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy