Reklama
Reklama
Tylko u nas

Margaret miała problemy ze scenami intymnymi w "Zadrze". "Nie miałam dublerki" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Margaret (31 l.) to jedna z najbardziej kolorowych gwiazd obecnych na polskiej scenie muzycznej. Utalentowana 31-latka spełnia się nie tylko jako wokalistka. Już niedługo będzie można zobaczyć jej filmowy debiut. Piosenkarka zagrała bowiem w filmie "Zadra", który kinową premierę będzie mieć 10 marca 2023 roku.

Margaret spełnia się nie tylko jako wokalistka

Margaret tak naprawdę nazywa się Małgorzata Jamroży. 31-latka to wokalistka pochodząca ze Stargardu. Dziewczyna zadebiutowała w 2013 roku singlem pod tytułem "Thank You Very Much". W 2020 roku założyła własną wytwórnię płytową Gaja Hornby Records. W tym samym roku wyszła za mąż za Piotra Kozieradzkiego (KaCeZet). Zakochani ślub wzięli w Peru.

31-latka ukończyła projektowanie ubioru, przez kilka lat prowadziła nawet własnego bloga modowego. Artystka była też jurorką w programie "The Voice of Poland". Jamroży wspiera społeczność LGBT+. W 2019 roku poinformowała z kolei, że zamierza dokonać aktu apostazji i oficjalnie wystąpić z Kościoła katolickiego.

Reklama

"Zadra": Margaret wyjawiła, jaka scena sprawiła jej największą trudność

7 marca 2023 roku odbyła się uroczysta premiera filmu "Zadra" w reżyserii Grzegorza Mołdy z udziałem obsady. Obraz powstał na podstawie scenariusza Moniki Powalisz. Na wydarzeniu pojawił się tłum gwiazd, a także Margaret, która wcieliła się w rolę Justi.

W kuluarach postanowiliśmy zapytać się 31-latki, która scena była dla niej najtrudniejsza. Okazuje się, że ta, w której dochodziło do intymności między aktorami. Na szczęście scenariusz został tak zmieniony, aby wokalistka nie czuła się źle na planie.

"Były tam sceny z cyklu intymnych. No i to było trochę niekomfortowe. Sceny intymne są niekomfortowe, gdyż po prostu z obcym człowiekiem musisz robić rzeczy, których nie chcesz robić. Ja koniec z końców nie musiałam nic robić. Nie miałam dublerki, ale gdzieś tam wszyscy stwierdziliśmy, że scenariuszowo to nie jest do końca tak ważne, żeby to pokazywać. Zaprezentowaliśmy to w inny sposób i pokazaliśmy historię troszeczkę inaczej" - powiedziała nam Margaret.

"Zadra": o czym jest film?

Film "Zadra" opowiada o zdolnej dziewczynie, która całej swoje życie spędziła na blokowisku. Kobieta walczy o uznanie na rapowej scenie, która zdominowana jest głównie przez mężczyzn. "Zadra", bo taki pseudonim obrała sobie główna bohaterka, pokazuje swoją energię, a także charyzmę. Dziewczyna stara się walczyć o swoje marzenia, a także o lepsze jutro dla całej swojej rodziny. Podczas seansu widzowie będą mogli zobaczyć nie tylko muzyczne zmagania "Zadry" ale też poznać jej miłosne rozterki.

W filmie "Zadra" u boku Margaret wystąpili także: Jakub Gierszał, Magdalena Wieczorek, Magdalena Różdżka, Oskar Grzegorzewski czy Sebastian Dela.

Zobacz też:

Drapieżna Margaret ostro przesadziła na ramówce Polsatu? Pokazała nawet majtki!

Margaret zdradziła, jak będą wyglądać jej święta. Jako niewierząca zrezygnuje z tradycji?

Fani zaniepokojeni nowymi zdjęciami Margaret. Ostra odpowiedź!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama