Reklama
Reklama

​Drapieżna Margaret ostro przesadziła na ramówce Polsatu? Pokazała nawet majtki!

Margaret (31 l.), czyli, jak figuruje w jej oficjalnych dokumentach, Małgorzata Jamroży, lubi eksperymentować z wizerunkiem. Często sprawia wrażenie bardziej przebranej niż ubranej. Na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu wybrała wizerunek w stylu glam rock.

Wiosenna ramówka Telewizji Polsat

Margaret zdążyła zasłynąć pomysłowością w kształtowaniu swojego wizerunku. A właściwie wizerunków, gdyż piosenkarka zdaje się wychodzić z założenia, że „kobieta zmienną jest”.

Magazyn "Viva" nazwał ją nawet "modową ekstramalistką". Margaret lubi jaskrawe kolory, futra, frendzle oraz barwne, a także błyszczące aplikacje.  Najchętniej prezentuje swoje ulubione trendy w wersji "total look", czyli od stóp do głowy. Nie inaczej było na wiosennej ramówce Polsatu.

Reklama

Wizerunkowe pomysły Margaret

Zdarzało się już jej przebierać za postaci z kreskówek, zebrę, a nawet „Obcego”. Tajemnicę swoich stylizacji zdradziła 3 lata temu w wywiadzie dla „Gali”. Wyznała wtedy, że cierpi na "garsonkofobię":

„Bycie kobietą nie wiąże się z tym, że będę nosić wyłącznie garsonki. Wręcz przeciwnie, mam w sobie dużo dziewczęcości i chcę ją nadal pielęgnować. To nie pani w garsonce, ani kolorowa nastolatka, to atrakcyjna kobieta” - wyjaśniła Margaret.

Radykalna zmiana na głowie Margaret

Małgorzata Jamroży nie obawia się także eksperymentów fryzjerskich. Przez pewien czas, z powodu lwiej grzywy, była nawet wymieniana jako kandydatka do zagrania młodej Violetty Villas w filmie biograficznym. 

Margaret miewała też platynowe loki w stylu gwiazd dawnego Hollywood, a przez pewien czas preferowała niebieskawą siwiznę i truskawkowy róż. Do niedawna jednak unikała ciemniejszych kolorów, aż tu nagle zafundowała sobie mahoniową rudość

Margaret majtkami składa hołd glam rockowi

Nowy, drapieżny wizerunek pokazała na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Skórzana kurtka typu biker, tiulowa spódnica, podkreślająca majtki i buty na masywnym koturnie wyraźnie sygnalizują fascynację glam rockiem. Można się też dopatrywać inspiracji stylem zmarłej miesiąc temu ikony brytyjskiej mody, Vivienne Westwood. 

Pytanie, czy to był odpowiedni czas i miejsce na tego typu kreacje, spod których wydać prześwitującą bieliznę. Odpowiedź na to pytanie, nie należy do najprostszych,.

Zobacz też:

Wiosenna ramówka Polsatu. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie!

Klasyczna Katarzyna Dowbor i kolorowa Dereszowska. Na ramówce Polsatu przeważały garnitury... u pań

Fani zaniepokojeni nowymi zdjęciami Margaret. Ostra odpowiedź!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Wiosenna Ramówka Polsat 2022
Reklama
Reklama
Reklama