Reklama
Reklama

Tak pożegnano Ninę Terentiew. Owacje na stojąco, kwiaty i wzruszenie Edwarda Miszczaka: "Ninko, dziękuję"

Nina Terentiew przekazała oficjalnie Edwardowi Miszczakowi funkcję Dyrektora Programowego Telewizji Polsat. W czwartek, 2 lutego Polsat przedstawił swoje plany na wiosenną ramówkę w 2023 roku. Podczas wydarzenia uroczyście uczczono dotychczasowy wkład Terentiew w rozwój telewizji. Nie zabrakło owacji na stojąco, kwiatów i wzruszających słów.

Tak pożegnano Ninę Terentiew. Owacje na stojąco, kwiaty i wzruszenie Edwarda Miszczaka: "Ninko, dziękuję"

Choć Edward Miszczak już 16 stycznia 2023 roku objął stanowisko Dyrektora Programowego Telewizji Polsat, to dopiero dzisiejsze wydarzenie, czyli przedstawienie wiosennej ramówki było doskonałą okazją do symbolicznego "przekazania" stanowiska. Tylko na imprezie tej rangi i rozmachu dało się w odpowiedni sposób uczcić olbrzymi wkład poprzedniej szefowej w rozwój Polsatu.

Nina Terentiew w zamian za wiele lat poświęceń i doskonałych pomysłów otrzymała długą owację na stojącą.. Swoje słowa uznania i podziękowania za wszystkie lata pracy wyraził też Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat

Reklama

Podczas przemówienia Edward Miszczak zaprosił Ninę na przyszłą ramówkę, którą skomponuje samodzielnie.

"Jak pojawiłem się w Polsacie, cała branża myślała, że my z Niną włączymy stare hasło programowe: "Polsat. Włącz emocje", a tymczasem wyszło nudne "Love Island". Ninko, jeszcze raz bardzo ci dziękuję i mam nadzieję, że kiedyś zaproszę cię na własną konferencję ramówkową" - powiedział żartobliwie Miszczak.

Nina Terentiew: Tak pożegnano "carycę telewizji" na ramówce Polsatu 2023

Pierwszy raz Ninę Terentiew mianem "carycy telewizji" określił Tomasz Raczek. Zaszczytne stanowisko Dyrektora Programowego opuściła w 2023 roku, a więc ma za sobą niemal dwie dekady pracy na rzecz tej stacji.

W czwartek, 2 lutego na wiosennej ramówce Polsatu podziękowano i jednocześnie pożegnano Ninę Terentiew, która otrzymała owacje na stojąco, a także ogromny bukiet kwiatów.

"Chcielibyśmy podziękować Ninie Terentiew. Mamy dla Ciebie takie małe kwiatki za te 15 lat wiosen i jesieni tych ramówek. Dziękujemy bardzo" - powiedział prowadzący wydarzenie.

Po zakończeniu wydarzenia, Nina i Edward byli najbardziej obleganą parą. Dziennikarze ze wszystkich obecnych na miejscu redakcji chcieli przeprowadzać z nimi wywiady. Nic dziwnego, bo z połączonych sił doświadczonych dyrektorów po prostu musiało wyjść coś niesamowitego.

Nina Terentiew spędziła 15 lat jako Dyrektor Programowy w Polsacie. Co będzie robić teraz?

Nina Terentiew zaistniała początkowo jako doskonała dziennikarka przeprowadzająca wywiady w takich programach jak "Rozmowy z...", "Bezludna wyspa" i "Zwierzenia kontrolowane". Ma też na koncie autorstwo wielu późniejszych hitowych show.

Choć przygoda Niny Terentiew w Polsacie zaczyna się od 2006 roku, to dopiero rok później została Dyrektorem Programowym. Od tamtej pory decydowała o nowych programach, sylwestrach i formatach z myślą o widzach. w każdym przedziale wiekowym. Nina Terentiew obecnie zasiada w radzie nadzorczej Telewizji Polsat, więc z pewnością niejednokrotnie odwiedzi "stare kąty".

Zobacz też:

Koniec wojny Doda kontra Miszczak: "Kochamy się teraz do bólu". Szczerość, czy ironia?

Nina Terentiew wpadła do TVP po 16 latach. Na prośbę Joanny Kurskiej?

Edward Miszczak ma u swojego boku ukochaną żonę. To na nią może liczyć w każdej sytuacji

Gwiazdy Polsatu świętują w restauracji Mateusza Gesslera. Na przyjęcie przybył Edward Miszczak

Edward Miszczak nowym Dyrektorem Programowym Telewizji Polsat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | Nina Terentiew | Edward Miszczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy