Reklama
Reklama

Marcin Prokop nie mógł już dłużej milczeć ws. Wellman. Pilnie strzeżona tajemnica TVN wyszła na jaw!

Marcin Prokop niespodziewanie postanowił zabrać głos w sprawie swojej koleżanki z "Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman jakiś czas temu nagle zniknęła z anteny - powodem miały być jej problemy zdrowotne. Nikt jednak w stacji nie chciał wdawać się w szczegóły. Dziennikarka wróciła już na wizję, ale to nie koniec zaskakujących wieści z nią związanych...

Jakiś czas temu do mediów trafiły niepokojące wieści dotyczące Doroty Wellman. Widzowie zauważyli bowiem, że ich ulubiona prowadząca nagle zniknęła z anteny i zaczęto wypytywać, co się z nią dzieje.

W końcu w śniadaniówce zabrano głos w tej sprawie i zapewniono, że to chwilowe problemy Doroty. 

"Dorota musiała podreperować trochę zdrowie. Ma prawo do wolnego, nic złego się nie działo" - zapewnił pracownik śniadaniówki na wizji. 

Reklama

Faktycznie Dorota po jakimś czasie wróciła do prowadzenia  DDTVN. Gdy sprawa już nieco zaczęła przycichać, Marcin Prokop postanowił wyskoczyć z kolejną "bombą". Tym razem ujawnił pilnie strzeżoną w TVN tajemnicę. O co chodzi?

Dziennikarz wrócił do początków ich pracy w stacji. Para została ściągnięta z TVP, gdzie prowadzili "Pytanie na śniadanie". Wydawać by się mogło, że tak sprawdzony na Woronicza duet to pewni dla konkurencyjnej stacji, a tu okazuje się, że początkowo wcale nie mieli prowadzić wspólnie programu. 

Dorota Wellman i Marcin Prokop: Chcieli ich rozdzielić

"Pamiętam, że na samym początku próbowano nas rozdzielić z Dorotą Wellman. Mimo że przyszliśmy jako para, to trwały różne próby, żeby nas połączyć z innymi partnerami. Te próby spełzły na niczym. Po obejrzeniu wszystkich taśm wyszło na to, że razem pasujemy do siebie najlepiej. I od 25 lat jesteśmy razem i nic nas nie rozdzieli" - wyjawił Prokop w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Okazuje się, że szefostwo planowało, że Prokop ociepli nieco wizerunek dwóch najchłodniejszych wówczas pań ze śniadaniówki - mowa o Magdzie Mołek i... Jolancie Pieńkowskiej! 

"Miałem zdjęcia z Magdą Mołek i Jolą Pieńkowską. Obydwie to fantastyczne dziennikarki i bardzo się lubimy, natomiast wtedy mało się znaliśmy i trochę zabrakło chemii na ekranie" - zdradził.

Na koniec zapewnił, że nie wyobraża sobie pracy w DDTVN u boku innej partnerki. Prywatnie z Wellman przyjaźni się od lat i - jak zapewnił - nic nie jest w stanie zaszkodzić ich relacji. 

Zobacz też:

Wellman wróciła do TVN i przeprosiła widzów: "Więcej się nie powtórzy"

Historia miłości Marcina Prokopa i Marii Prażuch-Prokop. Aż trudno uwierzyć w to jak się poznali

Czy Marcin Prokop przekracza granice dobrego smaku? Oto, jakie skandale wywołał prezenter

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop | Dorota Wellman | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama