Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Prokop na wakacjach w Grecji został oszukany! O wszystkim opowiedział w sieci

Marcin Prokop (45 l.) postanowił odpocząć od jesiennej pogody w Polsce i wybrał się do słonecznej Grecji. Swoje wakacje ochoczo zrelacjonował w sieci, a jedna publikacja w szczególności zainteresowała internautów. Prezenter w mediach społecznościowych przyznał, że w Grecji został oszukany. Co się stało?

Marcin Prokop publice znany jest od 2001 roku, a to za sprawą wcielenia się w rolę prowadzącego na antenie MTV. Publiczność może go również pamiętać z "Idola" emitowanego na Polsacie oraz z "Pytania na śniadanie". Po pracy w wielu stacjach Prokop trafił do TVN-u, gdzie od lat prowadzi "Dzień dobry TVN", a także "Mam talent", czy "Lego Masters".

Reklama

Jak się okazuje, Marcin jest aktywny nie tylko na antenie, ale również w internecie. W mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie i ochoczo relacjonuje swoje życie osobiste. Niedawno postanowił pochwalić się pamiętnymi fotkami z wojaży, a jeden z jego postów zaniepokoił fanów.

Prezenter przyznał, że na wczasach w Grecji dał się oszukać!

Marcin Prokop na wakacjach w Grecji został oszukany! O wszystkim opowiedział w sieci

Marcin Prokop wybrał się na wakacje do Aten. W czasie urlopu zamarzyła mu się nowa fryzura i udał się do lokalnego fryzjera. 45-latek zapragnął mieć włosy niczym model na zdjęciu, jednak coś poszło nie po jego myśli i wyglądał trochę inaczej. Dziennikarz poczuł się oszukany, o czym postanowił poinformować na Instagramie.

"Zaryzykowałem i znów mnie oszukali. Podobnie jak kiedyś, gdy zobaczyłem na ogrodzeniu napis "za tym płotem jest bosko", a kiedy podbiegłem bliżej, to się okazało, że nie bosko, a boisko" - zagaił.

Do wpisu dodał zdjęcie z fryzurą, która go rozczarowała. Na załączonym obrazku widzimy, jak ten porównuje swoje uczesanie, do włosów modela reklamującego lokal.

Zobaczcie, jak wygląda. Faktycznie jest aż tak źle?

Marcin Prokop: kariera, rodzina

Marcin Prokop pochodzi z Warszawy. Skończył studia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, na kierunku finanse i bankowość i  po zakończeniu edukacji został specjalistą ds. marketingu bankowości elektronicznej.

Karierę z dziennikarstwem rozpoczął jednak znacznie wcześnie, a swoje pierwsze teksty pisał już w 1997 roku, współpracując przy tym z magazynami, takimi jak: "Przekrój", "Gazeta Wyborcza", "Wprost", czy "Glamour". Był również redaktorem naczelnym"Machiny" i miesięcznika "Film", a także dyrektorem generalnym Wydawnictwa Machina Press.

W 2001 roku trafił do telewizji i na antenie MTV prowadził pierwsze programy. Współpracował z Polsatem, TVP, a od 2007 roku związany jest z TVN, gdzie pracował na planach wielu programów, takich jak: "Mam talent", "Clever - widzisz i wiesz", "Automaniak". Znany również z roli gospodarza w "Dzień dobry TVN".

W 2011 roku wziął ślub z Marią Prokop, z którą ma córkę Zofię urodzoną w 2006 roku.

Zobaczcie również:

Marcin Prokop o włos uniknął tragedii: "Byś mnie karmił rurką w szpitalu"

Celebryci, którzy występowali w reklamach Play. To nie tylko Kuba Wojewódzki

Maria Prażuch-Prokop zachwyca sylwetką! Ale piękna!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy