Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcin Miller sprawił mamie niezwykłą niespodziankę!

Marcin Miller (44 l.) pokazał, że ma gest. Kupił ukochanej mamie domek holenderski!

Salon, kuchnia i sypialnia, prysznic i telewizor. Marcin Miller, lider zespołu Boys, nie miał wątpliwości, że jego mama, Maria (66 l.), na to zasługuje.

Reklama

- Taki syn to prawdziwy skarb! - mawia o lubianym muzyku Maria Miller.

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, jak troszczył się o jej zdrowie, kiedy usuwano jej guz w płucach. Teraz okazuje się, że sprawił mamie niezwykłą niespodziankę: podarował jej komfortowy domek na działkę, którą ma na przedmieściach Prostek, leżących na granicy województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Pani Maria mieszka na co dzień w bloku, ale kiedy przychodzą ciepłe dni, pakuje ubrania i niezbędne lekarstwa, po czym przenosi się na działkę. Co roku obdarowuje syna słoikami z ogórkami, pysznymi kompotami owocowymi i konfiturami. A Marcin najbardziej lubi truskawki.

- Przez całe lata stał tam stary barakowóz z kuchenką gazową i łóżkami. Korzystaliśmy z niego - wspomina Marcin i dodaje: - Ale kiedy mama miała operację, postanowiłem wynagrodzić jej cierpienia i kupić nowoczesny domek holenderski. Razem pojechali do Sejn, ażeby wybrać odpowiedni model. - Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Te domki mają wszystko, co dusza zapragnie - zachwyca się mama artysty w rozmowie z Rewią.

W ciągu kilku dni elegancki domek holenderski na kółkach stanął obok starego barakowozu, który dziś służy jako magazyn. A pani Maria zaprosiła Marcina z synami, Allanem (24 l.), Adrianem (22 l.), oraz z żoną Anną. I w nowym domku wyprawiła przyjęcie z okazji 20. rocznicy ślubu syna i synowej!

Dowiedz się więcej na temat: Marcin Miller

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje