Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcelina Zawadzka zaszalała na zakupach! Wydała fortunę!

Marcelina Zawadzka (30 l.) po opuszczeniu programu "Dance, Dance, Dance" pozwoliła sobie na odrobinę luksusu. Prezenterka już wkrótce wyjedzie na ulicę nowym motocyklem. Zgadnijcie, ile za niego zapłaciła!

Marcelina Zawadzka od zawsze kochała szybkie pojazdy. Pasję do jednośladów zaszczepiła w niej babcia oraz pierwszy chłopak. Zazdrościła im, że mogli błyskawicznie przemieszać się po zakorkowanym mieście.

Reklama

Prezenterka przez długi czas jeździła na zamkniętych placach bez prawa jazdy, dopiero po wyborach Miss Polonia zdecydowała się zdać egzamin państwowy i wyruszyć w świat. 

Na pierwszy motocykl zbierała fundusze aż przez cztery lata. Jednak nigdy nie była zadowolona z tej maszyny w pełni. Czekała na większy zastrzyk gotówki, aby spełnić swoje marzenie i być właścicielką pojazdu prestiżowej marki. Program rozrywkowy TVP, w którym wzięła udział, umożliwił jej szybki zarobek i realizację planów jeszcze przed pełnią sezonu.

Teraz zdecydowała się na jeden z lepszych modeli, bo uważa, że kupiła go na wiele lat. 

"Nagrodziłam się po udziale w programie tanecznym i w tamtym tygodniu dokonałam zakupu. Dokładnie jest to taki bober, stylizowany na antyk. Jest matowy" - powiedziała.

Sprawdziliśmy, ile kosztują takie cuda. Modelka zapłaciła ok. 40 000 tysięcy złotych. 

Teraz musi jeszcze go zarejestrować w urzędzie i będzie mogła ścigać się ze swoimi kolegami na trasie. 

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje