Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się! Mamy komentarz gwiazdy!

Marcelina Zawadzka (30 l.) i Rafał Jonkisz (21 l.) spotykali się ze sobą tylko siedem miesięcy. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. Prezenterka postanowiła opowiedzieć naszemu reporterowi o kulisach tego rozstania.

Marcelina nie ma szczęścia w miłości. Miss Polonia 2011 przyciąga zazwyczaj mężczyzn, którzy ostatecznie na nią nie zasługują.

Na mieście mówi się, że ilość pracy, jaką oboje na siebie wzięli, spowodowała ciągłe mijanie się. Doprowadzało to do licznych sprzeczek i ostatecznej decyzji o zakończeniu relacji.

Marcelina brała udział w programie "Dance, Dance, Dance", występowała w serialu "Na Sygnale" prowadziła trzy razy w tygodniu "Pytanie na Śniadanie" do tego miała liczne projekty reklamowe i modowe. Rafał natomiast uczestniczył w "Agent Gwiazdy", otworzył swoją firmę odzieżową. To wszystko przyczyniło się, do braku czasu.

Reklama

Od informatora wiemy, że para zachowała klasę podczas tego zamieszania. Rozstanie to ich wspólna decyzja.

Zapytana wprost przez naszego reportera, odpowiedziała:

"Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. (...) Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem" - powiedziała Zawadzka Pomponikowi.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Rafał Jonkisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama