Reklama

Reklama

Tylko u nas

Marcelina Zawadzka wspomina swój pierwszy kontakt z Polsatem: "Byłam pielęgniarką Karola Strasburgera"

Marcelina Zawadzka rozpoczęła swoją karierę od wyborów miss, ale szybko doszła do wniosku, że jej żywiołem jest telewizja. Od około dwóch lat jest związana ze stacją Polsat. I bardzo sobie chwali!

Marcelina Zawadzka w ubiegłym roku świętowała 10-lecie zdobycia korony Miss Polonii. Gwiazda zdobyła tytuł, reprezentując województwo pomorskie. Teraz przed nią kolejny jubileusz, tym razem stacji Polsat, z którą jest związana.

Jubileuszową Galę z okazji 30-lecia Polsatu na żywo prosto z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, będzie można obejrzeć już 6 grudnia o 20:00 na antenie Polsatu, w serwisie Polsat Go oraz Interii.

Marcelina Zawadzka: kariera i praca w Polsacie

Marcelina Zawadzka postanowiła zadomowić się w show-biznesie i do dziś pojawia się na szklanym ekranie. Modelka odkryła w sobie powołanie dziennikarskie. Najpierw prowadziła programy w Telewizji Publicznej, jednak od roku jest związana ze stacją Polsat. Nasz reporter zapytał ją, jak pracuje jej się w stacji. Oto, co nam wyznała:

Reklama

"Bardzo się cieszę, że jestem w rodzinie Polsatu, że widzimy się z całą ekipą 6 grudnia. Mamy tutaj fajnych prowadzących, współprowadzących. Podoba mi się też klimat, że mam osobę, z którą mogę popisać sms-y, że jestem tu albo potrzebuję tego. Są ludzie, którzy są bardzo pomocni, którzy fajnie cię traktują".

Marcelinę Zawadzką mogliśmy w Polsacie oglądać w roli prowadzącej programu "Farma". Jak się okazuje, format okazał się jej bardzo bliski.

"Program "Farma" jest programem bardzo blisko mnie, blisko mojego serca i od razu wiedziałam, że dostając taki program, to jest klucz do mojego serca, jest jakby uszyty dla mnie. Ja bym też chciała być uczestnikiem" - wyznała nam.

Dodała, że praca w Polsacie daje jej duży komfort, a ona sama docenia fakt, iż może sobie tak poukładać obowiązki, by jednocześnie móc podróżować, co kocha najbardziej. Nade wszystko docenia jednak także współpracę z innymi osobami.

"Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z ludźmi, z którymi współpracuję" - wyznała nam Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka była... pielęgniarką Karola Strasburgera

Co ciekawe, jej pierwszy kontakt ze stacją Polsat to było... małe wyzwanie aktorskie!

"Mój pierwszy moment z Polsatem - Karol Strasburger. Byłam pielęgniarką Karola Strasburgera, miałam taki epizod w "Pierwszej miłości" - przypomina.

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka: Kim jest prowadząca "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie?

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Marcelina Zawadzka pierwszy raz z nowym chłopakiem! Co za przystojniak!

Marcelina Zawadzka na zdjęciu z partnerem i dzieckiem? Ida Nowakowska dopinguje!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy