Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Marcelina Zawadzka skrytykowana za akcję charytatywną!

Marcelina Zawadzka (28 l.) od czasu do czasu wspiera różne akcje charytatywne. Zazwyczaj gwiazdy są chwalone przez fanów za taką pomoc, ale tym razem była Miss Polonia nie usłyszała miłych słów.

Działalność charytatywna jest bardzo modna wśród celebrytów. Niekiedy jest to dobry sposób promocji, a niekiedy szczera chęć pomocy. Przeważnie takie działania są pozytywnie odbierane przez społeczeństwo. Jednak tym razem Marcelina chciała dobrze, a wyszło kiepsko.

Reklama

Prezenterka chciała wesprzeć akcję fundacji "O mały włos", która zbiera włosy na peruki dla osób chorych na nowotwory, które w wyniku chemioterapii straciły włosy. Celebrytka opublikowała zdjęcie na jednym z portali społecznościowych, gdzie trzyma kartkę z napisem:

"Oddaj włosy na peruki #Fundacja o MAŁY WŁOS POPIERAM" 

Na zdjęciu Zawadzka wyglądała pięknie, a uwagę przykuwają jej bujne blond włosy. To nie uszło uwadze fanów, którzy zarzucili gwiazdce lansowanie się za pomocą takich akcji, przy jednoczesnym braku osobistego zaangażowania.

"A Ty Już oddałaś? Bo pachnie słabym lansem..."

"Rozumiem, że zaraz swoje oddasz..."

"Skoro bierzesz udział w takiej kampanii i namawiasz do oddania włosów to bądź przykładem" - grzmieli w komentarzach fani.

Marcelina postanowiła odpowiedzieć na wszystkie zarzuty i szybko się wytłumaczyła:

"Moje włosy w chwili obecnej dyskryminuje to ze są rozjaśnione i zbyt zmęczone wiecznymi stylizacjami nie nadają się do oddania. na tym się nie lansuje! Jestem tylko nośnikiem!!! Osoba która może dać innym pomysł do pomocy, o to tez zostałam poproszona! Wspieram te fundacje od dawna!!! Wiem ile osób wsparła i ile peruk wykonała za darmo !!!"

Zawadzka chyba nawet nie przypuszczała, że jej pomoc w akcji charytatywnej może zostać odebrana negatywnie. Taka sytuacja pokazuje, że czasem nawet jeżeli ma się dobre chęci, nie zawsze wychodzi dobrze. Zapewne następnym razem modelka dwa razy zastanowi się przed promowaniem jakiegoś wydarzenia swoją twarzą, zanim się na nie zdecyduje. 

Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama