Przejdź na stronę główną Interia.pl

Mikołaj Roznerski szuka luksusowego apartamentu. Chce zamieszkać z Marceliną Zawadzką

Mikołaj Roznerski (33 l.) jest bardzo podekscytowany znajomością z Marceliną Zawadzką (27 l.). Para zamierza razem zamieszkać. Aktor rozpoczął już poszukiwania nowego, luksusowego apartamentu.

Miss Polonia 2011 r. i prezenterka TVP2 od kilku tygodni spotyka się z gwiazdorem "M jak Miłość". Jak mówi siostra miski, Marcelina jest zakochana i bardzo szczęśliwa. - Wszystko idzie w jak najlepszym kierunku - cieszy się w rozmowie z "Twoim Imperium".

Reklama

- Poznali się jakiś czas temu w "Pytaniu na śniadanie", ale Mikołaj był wtedy w innym związku, więc nie było mowy, by zostali parą. Zaiskrzyło później, gdy wpadli na siebie na imprezie u znajomych. Zaczęli się spotykać i tak to się rozwinęło. Marcelina poznała syna Mikołaja, siedmioletniego Antka i jest nim zachwycona - opowiada Karolina Zawadzka.

Przez ostatnie lata Marcelina była singielką z wyboru. Pisano, że zraziła się do mężczyzn po nieudanym związku z rajdowcem Jakubem Przygońskim. Za Mikołajem Roznerskim zaś ciągnie się opinia kobieciarza. Ma syna z aktorką Martą Juras. Z Olgą Bołądź schodził się i rozchodził przez ostatnie trzy lata. Flirtował też z Alicją Bachledą-Curuś. Nie przeszkadza to jednak Marcelinie.

- Mikołaj już szuka dla nich większego mieszkania. Chociaż znają się bardzo krótko, Mikołaj jest przekonany, że Marcelina to kobieta na całe życie - mówi informatorka "Twojego Imperium".

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje