Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka oszalała na jego punkcie! Wiemy, kim jest jej nowy ukochany!

Teraz jest już wszystko jasne! Niedawno Marcelina Zawadzka (28 l.) została przyłapana na randce z tajemniczym przystojniakiem. Wiadomo już kim jest wybranek prezenterki.

Po krótkim związku z Mikołajem Roznerskim (33 l.) Marcelina nie zamierzała długo płakać. Szybko znalazła pocieszenie w ramionach przystojnego bruneta.

Zdjęcia z ich gorącej randki szybko wyciekły i fani byłej Miss Polonii zobaczyli jak miło spędza czas z nowym znajomym. Okazuje się, że tym tajemniczym mężczyzną jest brazylijski model Leonardo Marques, który od niedawna przebywa w Polsce.

Jest w tym samym wieku co Zawadzka i tak jak ona zajmuje się modelingiem. Tę parę sporo łączy, więc nic dziwnego, że tak szybko znaleźli wspólny język.

Reklama

Brazylijczyk jest bardzo popularny w swoim kraju i wygląda na to, że postanowił podbić także Polskę. Na jego profilu w mediach społecznościowych do myślenia daje jedno zdjęcie, gdzie pozuje na planie "The Voice of Poland", gdzie Marcelina jest jedną z prowadzących show.

Wygląda na to, że Leonardo nie pojawił się tam ze względu na pracę. Ciekawe co na to Mikołaj, który tak szybko nie zapomniał o związku z Zawadzką. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy