Reklama

Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są razem! Para potwierdziła plotki w uroczy sposób!

Od jakiegoś czasu w mediach aż huczy od plotek o romansie Marceliny Zawadzkiej (28 l.) z Mikołajem Roznerskim (33 l.). Para długo tego nie komentowała, aż w końcu postanowili wszystko wyjaśnić! Zrobili to oczywiście za pomocą portalu społecznościowego.

Aktor próbował ułożyć sobie życie z Olgą Bołądź (33 l.), ale niestety nic z tego nie wyszło. Marcelina z kolei często żaliła się w wywiadach na swoją samotność. 

Los chciał, że obydwoje po miłosnych przejściach spotkali się w programie "Pytanie na śniadanie", którego prowadzącą jest właśnie Marcelina. Mikołaj często występował tam w roli gościa oraz przygotowywał krótki cykl o ekstremalnych sposobach na spędzanie wolnego czasu. Między modelką, a aktorem wyraźnie zaiskrzyło.

Postanowili dać sobie szansę i wygląda na to, że się udało! Długo plotkowano na ich temat, ale oni obydwoje uparcie milczeli. W końcu jednak zdecydowali się pokazać wspólne zdjęcie.

Reklama

W tym samym czasie na swoich profilach na portalu społecznościowym opublikowali bardzo podobne fotografie. Para siedzi tyłem do obiektywu nad jeziorem i tylko podpis zdradza, że to właśnie Mikołaj i Marcelina.

Zakochani ogłosili swój związek w bardzo subtelny sposób. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama