Reklama
Reklama

Marcelina Zawadzka dochodzi do siebie po groźnym wypadku. Pilnie przekazała wyniki badań

Marcelina Zawadza poinformowała niedawno fanów o tym, że uległa niebezpiecznemu wypadkowi. Choć nie podała żadnych szczegółów na temat niefortunnego zdarzenia, wydawało się, że konsekwencje mogą być poważne. Teraz podzieliła się z internautami wynikami badań i przy okazji pokazała, jak wygląda.

Marcelina Zawadzka uległa poważnemu wypadkowi

Marcelina Zawadzka udostępniła w sobotę niepokojące zdjęcia, które bardzo zmartwiły liczne grono jej fanów. Prowadząca popularne reality show "Farma" poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że uległa poważnemu wypadkowi.

Choć modelka nie podała szczegółów zdarzenia, zamieściła fotografie, na których widać, jak przykłada okład do rozbitego nosa. Okazało się, że ucierpiało także jej kolano.

Reklama

"Co prawda mam mało zdjęć z wczorajszej prezentacji nowego elektrycznego moto... Ale mam jedno profilowe, które prawdopodobnie zmieni mój profil"- dowiadujemy się z wpisu umieszczonego na InstaStories.

Najwięcej obaw wzbudziło jednak to, co stało się z nosem byłem Miss Polonia. Pojawiło się ryzyko, że mógł zostać złamany:

"Takiego napiętego zderzenia z szybą jeszcze nie miałam.... Dam znać po RTG jak trochę wyprostuję sytuację" - czytamy na Instagramie.

Marcelina Zawadzka pokazuje zdjęcie po wypadku

Internauci z niecierpliwością czekali na najnowsze informacje na temat stanu prezenterki Polsatu. Teraz Marcelina Zawadzka nareszcie podzieliła się wynikami badań. Okazuje się, że na szczęście nie doszło do złamania, jednak nos modelki jest pęknięty - wykazało badanie tomografem.

"Nagrywam Wam co i jak od razu, gdy zdobyłam informację, co z moim nosem (...). Udało mi się zrobić tomograf i mam pęknięty nos. Na szczęście nie trzeba przestawiać, nastawiać. Zobaczymy, jak się zrośnie" - zdradziła celebrytka.

Niestety wygląda na to, że będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, by przekonać się, czy wypadek nie pozostawił trwałego śladu.

"Lekarz mówił, że po 3/6 miesiącach zobaczymy, jak wygląda. Dziękuję za słowa wsparcia! Już Was uspokajam! Wszystko jest ok" - relacjonowała na swoim InstaStory,

 Przy okazji prowadząca "Farmę" pokazała, jak wygląda po niefortunnym zdarzeniu. Choć jej twarz "zdobi" teraz kilka siniaków - gwiazda podchodzi do wszystkiego z dużą dawką optymizmu i dystansu:

"Sytuacja wygląda kolorowo"- skomentowała ironicznie swoje zdjęcie.

Pozostaje nam życzyć szybkiego powrotu do formy!

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka ma kompleksy? Wyjawiła, jaki ma największy! 

Marcelina Zawadzka uległa poważnemu wypadkowi. Prezenterka "Farmy" zamieściła niepokojące zdjęcia

Marcelina Zawadzka kusiła nóżkami na ramówce Polsatu. Kreacja odsłoniła jej nogi do nieba (ZDJĘCIA)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | "Farma"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama