Reklama
Reklama

Mama Michała Wiśniewskiego założyła Instagrama! Nie zgadniecie kogo obserwuje...

Grażyna Wiśniewska (67 l.), matka lidera zespołu Ich Troje, najpierw opublikowała książkę, a teraz założyła Instagrama! Na razie dodała tylko jedno zdjęcie, jednak od fotografii ciekawsze są osoby, które obserwuje. Do wyjątkowej ósemki trafiły dwie żony Michała Wiśniewskiego (48 l.)!

Michał Wiśniewski w ciągu kilku miesięcy uzyskał miano jednego z najbardziej aktywnych celebrytów w sieci. Jego fani uwielbiają jego pełne humoru relacje i posty. Jak widać, w ślad swojego syna postanowiła pójść jego matka, bo właśnie pojawiła się na popularnym portalu społecznościowym.

Grażyna Wiśniewska na Instagramie

Mamie Michała po wielu latach zatargów udało się odbudować relacje z synem. Po tym, jak wyszła z nałogu, ona i Wiśniewski mają świetny kontakt. Grażyna bardzo często pojawia się na profilu wokalisty, który pokazuje, jak razem spędzają i nadrabiają stracony czas.

Reklama

Kobieta po wielu latach zmagania się z alkoholizmem, napisała książkę o swoich przeżyciach i wpływie choroby na życie Michała Wiśniewskiego. Jednak ostatnio życie matki wokalisty obfituje w same radosne momenty.

Grażyna nie tylko spełnia się w roli babci, ale również buduje swoje życie na nowo. Ostatnio Michał Wiśniewski poinformował o jej zaręczynach. Teraz Grażyna postanowiła sama wejść w świat social mediów i założyła konto na Instagramie. 

Jak na razie na profilu pojawiło się tylko jedno zdjęcie, jednak warto zwrócić uwagę na listę osób obrewidowanych przez mamę Michała Wiśniewskiego.

Kogo obserwuje mama Wiśni?

Gdy wejdzie się na profil mamy lidera zespołu Ich Troje, w oczy rzuca się niewielka liczba obserwowanych. Grażyna wybrała zaledwie 8 osób, które chce śledzić. 

Wśród wybranego grona znalazł się oczywiście wokalista oraz znajomi Grażyny, ale także trzy osoby z życia Wiśniewskiego. 

Mama Michała zaobserwowała jego dwie żony. Obecną - Polę, a także jego czwartą małżonkę, Dominikę Tajner.

Grażyna zaobserwowała również Maksymiliana Idzika, byłego pasierba Wiśniewskiego, którego wokalista traktuje jak własnego syna.

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy