Reklama
Reklama

Małżeństwo Żurka też się sypie?

Przez lata związek Katarzyny i Lesława uchodził za wzorowy. Teraz ich znajomi martwią się, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej.

Poznali się na studiach aktorskich. Ona, choć nie zrobiła kariery, skupiając się na wychowaniu córki Zuzanny, wspierała męża i cieszyła się z jego sukcesów. On zawsze powtarzał: "Kiedy popularność za bardzo uderzy mi do głowy, na ziemię sprowadza mnie rodzina".

Jednak znajomi są zaniepokojeni, że w małżeństwie aktora zaczęło się psuć. To dzięki Kasi Lesław został na uczelni, którą zamierzał rzucić już po pierwszym roku. Ona od razu przyjęła jego oświadczyny. Szybko zaszła w ciążę i urodziła córkę. Od początku pozostawała w cieniu kariery męża. Grała epizody w serialach, ale nigdy nie zdobyła takiej popularności jak on.

Reklama

"Uczestniczy w castingach, ale nie walczy, nie zależy jej, by grać za wszelką cenę" - mówi znajoma Katarzyny. Aktorka na pytania o swoją pracę, odpowiadała niezmiennie: "Najważniejszą rolą mojego życia jest rola mamy".

Znajomi pary przyznają, że Kasia zawsze była wyrozumiała dla Leszka, nawet wtedy gdy na planie Londyńczyków pracował po 12 godzin dziennie. A grając w filmie "Mniejsze zło" bez przerwy, od rana do wieczora, przez 45 dni.

Jak reagowała na sceny erotyczne grane przez męża? "Nie dopytywałem" - ucinał Lesław. Jednak w tej sielance ostatnio zaczęło się psuć. Nierozłączni do niedawna małżonkowie przestali bywać razem na bankietach. Katarzyna nie pojawia się nawet w teatrze z okazji premier sztuk granych przez niego. Coraz głośniej mówi się o poważnym kryzysie w tym związku.

Aktor, pytany przez "Na Żywo" o kłopoty w małżeństwie, odmówił komentarza i zdenerwowany odłożył słuchawkę. "To, że rozpada się związek, nie znaczy, że nie ma miłości. Zmieniają się zasady, ale ona jest" - mówił w jednym z wywiadów. Skoro więc miłość cały czas trwa, może uda się im uratować małżeństwo.

Katarzyna Mroczek

10/2013

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Lesław Żurek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy