Reklama
Reklama

Małgorzata Szumowska bryluje na festiwalu w Cannes w "ptasim" topie. Zachwyciła?

Małgorzata Szumowska (49 l.) nie mogła powstrzymać ekscytacji podczas uroczystej premiery na festiwalu filmowym w Cannes. Polska reżyserka pękała z dumy, ponieważ film w którym gra jej mąż Mateusz Kościukiewicz spotkał się z zachwytem publiczności. Podekscytowana artystka udokumentowała wzruszający wieczór na swoim Instagramie. Jak prezentowała się tego dnia na czerwonym dywanie?

Małgorzata Szumowska bryluje na festiwalu w Cannes w "ptasim" topie. Zachwyciła?

75. Festiwal filmowy w Cannes w pełni. Jak co roku najgorętsze nazwiska świata kina zawitały na Lazurowe Wybrzeże, dlatego i tym razem nie zabrakło tam polskich akcentów. Na ceremonii otwarcia prestiżowej imprezy mogliśmy podziwiać Joannę Kulig oraz Agnieszkę Holland. Małgorzata Szumowska zaś wybrała się na premierę nominowanego do Złotej Palmy filmu w reżyserii Jerzego Skolimowskiego "IO". W produkcji jedną z głównych ról odgrywa jej mąż - Mateusz Kościukiewicz. Szumowska brylowała na czerwonym dywanie w towarzystwie innej aktorki - Sandry Drzymalskiej, a obie panie zachwyciły eleganckimi stylizacjami, którymi artystka pochwaliła się na social mediach.

Reklama

Małgorzata Szumowska bardzo dba o swoją prywatność, rzadko dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojej codzienności. Ponieważ wizyta na Lazurowym Wybrzeżu jest częścią jej pracy, tym razem zrobiła wyjątek i pochwaliła się fotką z czerwonego dywanu. Polska gwiazda tego wieczoru postawiła na biało-czarny komplet od projektantki gwiazd Magdy Butrym. W ubraniach spod jej igły nieraz można było oglądać Dakotę Johnson, Hailey Bieber czy Kim Kardashian. Reżyserka miała na sobie jasne wieczorowe spodnie i top ozdobiony ptasimi piórami.

 

Zobacz też:

Gwiazda schyliła się i pokazała za dużo na czerwonym dywanie w Cannes! Piersi na wierzchu!

Cannes 2022: Najlepsze kreacje na imprezie L’Oréal. Longoria znów świeciła biustem!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy