Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki! Ależ one są urocze!

Małgorzata Socha (38 l.) niedawno trzeci raz została mamą. Na świat przyszedł Stasiu (2 m.), który ma dwie starsze siostry – Zosię (5 l.) i Basię (1 r.) i to właśnie swoje starsze pociechy ostatnio aktorka pokazała w mediach społecznościowych.

Życie gwiazdy we wrześniu znowu wywróciło się do góry nogami. Na świat przyszło jej trzecie dziecko i choć obecnie Gosia jest najszczęśliwszą mamą na świecie, to nie ma co ukrywać, że rola potrójnej mamy w połączeniu z pracą zawodową, to nie lada wyzwanie!

Reklama

Na niektórych zdjęciach, jakie publikuje celebrytka, widać, że jest zwyczajnie zmęczona i nie chce tego specjalnie ukrywać.

Od czasu, gdy rodzina powiększyła się o Stasia, zmieniło się też nieco podejście Sochy do mediów społecznościowych. Aktorka pokazuje znacznie więcej ze swojego życia prywatnego.

Ostatnio pochwaliła się, jak spędza wieczorny czas ze swoimi pociechami. Na zdjęciu Małgorzata siedzi razem z Basią i Zosią w dziecięcym łóżeczku i czyta im bajki na dobranoc.

Fani mieli okazję zobaczyć, jak śliczne córeczki ma Socha. Na zdjęciu jednak zabrakło Stanisława, ale najwidoczniej był to czas tylko dla dziewczynek, które po przyjściu na świat brata, mają troszkę mniej mamy tylko dla siebie. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje