Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Socha pokazała przystojnego męża! Ale się zmienił!

Małgorzata Socha (38 l.) wyszła za mąż za inżyniera Krzysztofa w 2008 roku i od tamtej pory para doczekała się trójki dzieci. Choć aktorka niechętnie pokazuje swoją rodzinę w mediach, to tym razem zapragnęła pochwalić się swoim ukochanym!

W tym roku minęło 10 lat odkąd Gosia została żoną Krzysztofa. Niedawno w ich rodzinie pojawiło się kolejne dziecko, syn Stanisław (2 m.) i jest to wyjątkowy, choć także i trudny czas dla aktorki i jej męża.

Reklama

Para ma także dwie córki - Zofię (5 l.) i Barbarę (1 r.), więc ogarnięcie takiej gromadki jest sporym wyzwaniem. W tym wszystkim jednak Gosia i Krzysiek znajdują także czas by nadal pielęgnować swój związek.

Ostatnio ukochany gwiazdy brał udział w maratonie, który odbywał się w Nowym Jorku i oczywiście nie zabrakło u jego boku żony.

Właśnie zdjęciem z tego wydarzenia pochwaliła się Socha na swoim profilu w mediach społecznościowych i zaznaczyła, jak bardzo dumna jest ze swojego męża. W komentarza nie zabrakło ciepłych słów i oczywiście gratulacji. 

Nie wiadomo jednak, czy para zabrała w tak daleką podróż swoje dzieci, czy jednak małżonkowie wybrali się na romantyczną wycieczkę sami.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje