Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Socha pokazała, jak teraz wygląda jej życie! Jest szczęśliwa?

Małgorzata Socha (38 l.) niedawno trzeci raz została mamą. Jest niesamowicie szczęśliwa z tego powodu, choć nie ma co ukrywać, że jej życie nieco się zmieniło od tego momentu.

Aktorka 4 września 2018 roku urodziła synka Stanisława. Na brata w domu czekały dwie starsze siostry - Zofia (5 l.) i Basia (1,5 l.). Taka gromadka to spore wyzwanie dla gwiazdy, która w dodatku jest pracującą mamą.

Reklama

Przy dwójce dzieci niekiedy narzekała na brak czasu dla siebie, a co dopiero, gdy w domu pojawił się kolejny maluch? Na jej profilu w mediach społecznościowych fani mogą zobaczyć, jak teraz wygląda codzienność Sochy.

Brak makijażu, niewyspanie malujące się na twarzy i nieuczesane włosy - Gosia nie wstydzi się pokazywać zdjęć, na których właśnie tak wygląda. Widać za to, że niesamowicie wiele radości daje jej czas spędzony z dziećmi i nie wygląd i praca na planie są tu najważniejsze.

To bardzo podoba się internautkom, które nie mogą nachwalić się aktorki w komentarzach pod zdjęciami:

"Mama na medal", "Pani Gosiu wygląda pani uroczo podczas zwykłej pracy", "Szacunek Pani Małgosiu za siły i chęci przy trójce szkrabów pełen podziw" - pisali komentujący.

Nie ma co ukrywać, że taki obraz macierzyństwa jest coraz rzadszy w dzisiejszych mediach. Gwiazdki prześcigają się w powrocie do pracy i formy po porodzie i nie pozwalają sobie na brak makijażu, czy podpuchnięte oczy.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje