Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem z mężem. "Duma mnie rozpiera"

Małgorzata Socha (39 l.) chroni swoje życie prywatne i rzadko pokazuje się z mężem na salonach. Czasem publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio wrzuciła do sieci fotkę z ukochanym.

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof znają się jak łyse konie. Zwłaszcza, że ich znajomość trwa od 1996 roku. 16-letnia wówczas Socha spędzała wakacje na plaży w Darłówku i to właśnie tam w oko wpadł jej Krzysiek - trzy lata starszy ratownik. 

Reklama

Wakacyjny romans wcale nie zakończył się wraz z powrotem Małgosi do Warszawy. Wręcz przeciwnie, relacja kwitła! W końcu zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Pobrali się w lipcu 2008 roku. 

Małgorzata i Krzysztof doczekali się trojga dzieci: Zofii (6 l.), Barbary (2 l.) i niespełna rocznego Stanisława. Aktorka od czasu do czasu chwali się zdjęciami pociech na swoim profilu w mediach społecznościowych. Zdarza jej się także publikować fotki z mężem. 

Ostatnio podzieliła się wiadomością, że Krzysztof wziął udział w słynnym londyńskim maratonie. "Duma mnie rozpiera!!! London Marathon zaliczony" - napisała obok fotografii, na której pozuje z ukochanym.

***

Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje