Reklama
Reklama

Małgorzata Socha o wypaleniu zawodowym. "Miałam takie sytuacje, w których miałam już dość"

Małgorzata Socha pojawiła się na ostatnim pokazie Paprocki&Brzozowski. Aktorka rzadko jest widywana na imprezach i raczej unika ścianek i fotoreporterów. Tym razem zrobiła wyjątek.

Małgorzata Socha ma wolne od dzieci

Małgorzata Socha rzadko pojawia się ostatnio na imprezach branżowych, stąd też jej obecność na pokazie Paprocki&Brzozowski była zaskoczeniem. Nasz reporter spytał, co się wydarzyło, że aktorka przyszła. Okazuje się, że w końcu mogła wyrwać się z domu, ponieważ jej dzieci są na wakacjach. 

Aktorka wspomniała, że ma teraz w pewnym sensie wolne. "Oczywiście tęsknię i dzwonię, ale dzisiaj naprawdę cieszę się, że mogę tutaj tak spokojnie być z wami i się cieszyć tym pięknym wieczorem". 

Reklama

Małgorzata Socha bez sztabu makijażystek i stylistek

Pojawił się również inny wątek. Gosia Socha przyszła na imprezę sama... Nie miała ze sobą - tak jak inne gwiazdy - zespołu, czyli makijażystki, stylistki i fryzjera. Śmiejąc się odpowiedziała, że być może popełniła jakieś faux pas i dodała: "Jestem dużą dziewczynką i radzę sobie sama". 

Małgorzata Socha o wypaleniu zawodowym

Aktorka wspominała również o wypaleniu zawodowym. Mówiła, że oczywiście w jej profesji również występuje, chociaż częściej zdarzają się po prostu sytuacje, których ma dość i nie chciałaby ponownie w nich uczestniczyć. To z kolei prowadzi jej zdaniem do zmian. 

"Były takie sytuacje, w których miałam już dość. To są jednak takie rzeczy, które wolę zatrzymywać dla siebie i nie lubię o tym opowiadać. To są takie moje przemyślenia" - wyjaśnia Socha w rozmowie z Pomponikiem. I dodaje: "Zawsze moim wsparciem jest moja rodzina, mój mąż. Mam poukładane priorytety i wiem, kto i co jest dla mnie najważniejsze".

Cały materiał wideo możecie zobaczyć poniżej:

***

Zobacz także:

Pierwszym narzeczonym Zofii Zborowskiej był znany muzyk. Wciąż ma go na oku!

Hanna Lis i jej wymarzone mieszkanie poza centrum miasta. Tak się urządziła po rozwodzie

Maffashion po rozstaniu nie wytrzymała i wydała oficjalne oświadczenie: "Na litość!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Malgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama