Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Socha chce być blisko ukochanego. Kto przekonał ją do zmiany decyzji?

Małgorzata Socha (41 l.) to aktorka, której z powodzeniem udaje się łączyć rolę mamy z pracą zawodową. Choć obowiązki bywają przytłaczające, artystka znajduje wsparcie w ukochanym. Kto sprawił, że Małgorzata Socha znów zbliżyła się do męża?

Małgorzata Socha chce być blisko ukochanego. Kto przekonał ją do zmiany decyzji?

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak obowiązków. Gwiazda występuje nie tylko w serialu stacji Polsat pt. "Przyjaciółki", ale też w filmach i teatrze. Prywatnie jest mamą trójki dzieci: 9-letniej Zosi, 5-letniej Basi oraz 4-letniego Stasia. W opiece nad gromadką pociech pomaga jej ukochany mąż Krzysztof Wiśniewski, jednak ilość obowiązków i tak czasem bywa przytłaczająca.

Jakiś czas temu aktorka wystąpiła u boku Ewy Kasprzyk w reklamie salonów meblowych. Na planie spotu obie panie mocno się ze sobą zżyły, do tego stopnia, że mogą ze sobą porozmawiać na niemal każdy temat. Jak donosi "Życie na gorąco" to właśnie pod wpływem Ewy Kasprzyk, Małgosia miała zmienić swoje podejście do relacji w małżeństwie. Aktorka od dawna była skupiona przede wszystkim na dzieciach i karierze. Kasprzyk przypomniała jej, że nie powinna zapominać też o swoich potrzebach i oczywiście - o partnerze.

Reklama

W ramach dbania o relacje rodzinne Socha zabrała męża i gromadkę dzieci na zimowe ferie w Alpy. Kilka tygodni wcześniej aktorka ruszyła na spontaniczny wypad do Barcelony tylko z ukochanym mężem. Małgosia podzieliła się uroczym zdjęciem z wyjazdu na Instagramie. Mimo zimy w Hiszpanii było już słonecznie, a zabiegana artystka mogła w końcu zrelaksować się po pracowitym okresie na planach zdjęciowych. Wyjazd u boku Krzysztofa uświadomił jej, że czas spędzony tylko z mężem jest jej bardzo potrzebny, a dzieci, których obawiała się zostawiać samych, świetnie sobie radzą pod opieką babci.

Mąż Małgosi od lat bardzo ją wspiera w rozwijaniu kariery i rodzicielstwie. Trudno w to uwierzyć, ale para poznała się 25 lat temu na wakacjach w Darłówku. Małgosia miała zaledwie 16 lat, gdy zakochała się w przystojnym ratowniku. Młodzieńcza miłość przetrwała próbę czasu i para pobrała się po 12 latach znajomości w 2008 roku.

Małgorzata Socha jest gwiazdą serialu "Przyjaciółki", którego 19. sezon można już oglądać w stacji Polsat w każdy czwartek o godz. 21:05 lub w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl, lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Przyjaciółki": Oto, co się wydarzy w nowym sezonie. Socha i Liszowska ujawniają

Zełenski chce rozmawiać z Putinem. "To jedyny sposób na zatrzymanie wojny"

Wojna w Ukrainie. Dziewiąty dzień rosyjskiej inwazji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy