Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Socha bez grama makijażu! Strój szokuje!

Małgorzata Socha (39 l.) mimo wielu zawodowych zobowiązań musi znaleźć też czas na domowe obowiązki. Aktorka podzieliła się z fanami fotką, na której wygląda jak sprzątaczka!

Spore zainteresowanie wzbudziło ostatnie zdjęcie Małgorzaty Sochy na Instagramie. Celebrytka nie przypominała na nim gwiazdy, lecz kurę domową. 

Reklama

Aktorka była ubrana w uniform, który zazwyczaj noszą sprzątaczki, a w ręku trzymała miotłę oraz szufelkę. Na twarzy gwiazdy próżno było też szukać makijażu! 

Okazuje się, że w takim wydaniu Socha również przypadła do gustu fanom, którzy ucieszyli się na widok sprzątającej idolki. 

"Bo ty kobieta pracująca jesteś, żadnej pracy się nie boisz", "Ładny fartuszek", "Kopciuszek" - pisali obserwatorzy.

Okazało się, że zdjęcie także skomentowała Katarzyna Zielińska (39 l.), która w żartobliwy sposób zaproponowała Małgosi kawę, w zamian za posprzątanie jej mieszkania. 

Wielbiciele aktorki nie ukrywają, że cenią w niej naturalność i normalność. Gwiazda jest przecież mamą trójki dzieci, dlatego musi godzić obowiązki zawodowe z domowymi. 

Na razie nie wiadomo, czy zdjęcie pochodzi z planu do nowego filmu, czy faktycznie Małgosia miała dzień, w którym sprzątała swój dom.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje