Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zaczepiała przechodniów na stacji metra! Prosiła o jedno...

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) coraz mocniej angażuje się w politykę. Tym razem gospodyni „Dzień Dobry TVN” wyszła na ulice Warszawy, aby zbierać podpisy pod projektem obywatelskim. Celebrytka zaczepiała przechodniów przed stacją metra w Warszawie. Czyżby współpraca z PO uległa zacieśnieniu?

Małgorzata Rozenek-Majdan w polityce

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje wielkie marzenie o pracy w telewizji śniadaniowej. "Perfekcyjna Pani Domu" otrzymała posadę gospodyni "Dzień Dobry TVN". Niestety widzowie nie są zadowoleni z jej pracy i od kilku miesięcy w sieci krążą nieprzyjemne wpisy sugerujące, że stacja powinna rozważyć zmianę prezenterki na kogoś innego. Pracownicy TVN usuwali nawet przepełnione nienawiścią komentarze, jednak skala niechęci jest tak duża, że nie sposób ukryć, jakie nastroje panują wśród widzów. Ostatnio osoba z otoczenia programu przyznała, że jest to sytuacja bez precedensu, bowiem niechęć oglądających do celebrytki w ogóle nie maleje.

Reklama

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan odcina się od tego typu wypowiedzi, można zauważyć, że powoli realizuje "plan B". Prezenterka "Dzień Dobry TVN" od pewnego czasu angażuje się w nieoficjalną działalność polityczną. Najpierw pod koniec września wzięła udział w konferencji prasowej z udziałem polityków PO w sprawie refundacji in vitro, a teraz włączyła się w realizację projektu obywatelskiego. 

Prowadząca program "Dzień Dobry TVN" zakasała rękawy i ruszyła w teren. Małgorzata Rozenek-Majdan wyszła na ulice stolicy, aby zbierać podpisy pod obywatelskim projektem, który ma na celu przywrócenie refundacji metody in vitro. Celebrytkę można było spotkać w pobliżu stacji metra Politechnika. "Perfekcyjna Pani Domu" miała przy sobie tabliczkę, na której widniało hasło: "In vitro to ludzie. Zbieramy podpisy!" Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan zdobyła się na wielką odwagę. Wszakże wśród przechodniów mogła natrafić również na niezadowolonych z jej pracy w "Dzień Dobry TVN" widzów. 

Małgorzata Rozenek-Majdan na żywo skonfrontowała się z widzami

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że temat in vitro jest jej szczególnie bliski. Celebrytka nie tylko jest mamą trójki dzieci, które zostały poczęte w ten sposób, ale również wydała książkę poświęconą tej kwestii. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" od jakiegoś czasu prowadzi także Fundację MRM, specjalizującą się we wspieraniu leczenia niepłodności oraz zwiększaniu dostępności metody in vitro. To właśnie dlatego działania Platformy Obywatelskiej, tak bardzo zaimponowały "Perfekcyjnej Pani Domu". 

Małgorzata Rozenek-Majdan oprócz zbierania podpisów, uczestniczyła w konferencji prasowej zorganizowanej w żłobku przy ulicy Wilczej 27 A w Warszawie. W towarzystwie czołowych polityków Platformy Obywatelskiej ogłosiła rozpoczęcie kampanii zbierania podpisów. 

Zobacz też:

Lanberry o rotacjach w "The Voice of Poland". Czy życzenia widzów się spełnią?

Paulina Smaszcz może liczyć na wsparcie Dawida Wolińskiego. On jeden ją rozumie

Zbigniew Hołdys zwolniony z pracy. "Jakby co jestem do wzięcia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | "Dzień Dobry TVN" | Donald Tusk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy