Reklama
Reklama

Paulina Smaszcz może liczyć na wsparcie Dawida Wolińskiego. On jeden ją rozumie

Paulina Smaszcz (49 l.) niespodziewanie zyskała sprzymierzeńca. Dawid Woliński w zaskakujący sposób odniósł się do medialnych afer z udziałem „kobiety petardy” i Izabeli Janachowskiej. Projektant wyraźnie trzyma stronę byłej żony Macieja Kurzajewskiego.

Paulina Smaszcz może liczyć na Dawida Wolińskiego

Paulina Smaszcz w ostatnich tygodniach stała się jedną z największych skandalistek polskiego show-biznesu. Była żona Macieja Kurzajewskiego wbrew wyznawanym przez siebie ideom, które promuje podczas warsztatów i spotkań z kobietami, wciąż nie może rozliczyć się z przeszłością. "Kobieta petarda" regularnie pozwala sobie na dosadne komentarze pod adresem Macieja Kurzajewskiego i jej obecnej partnerki, Katarzyny Cichopek. Zazwyczaj robi to jednak za pośrednictwem swoich fanów np. publikując ich zjadliwe wpisy.

Reklama

Prawdziwą falę nienawiści zapoczątkowała jednak słynna wypowiedź "kobiety petardy" na temat życia osobistego Izabeli Janachowskiej i jej rodziny. Paulina Smaszcz w wywiadzie dla Anny Zejdler insynuowała, że prezenterka "Tańca z Gwiazdami" celowo związała się z bogatym mężczyzną.

"Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?" - brzmiała jedna z wypowiedzi "kobiety petardy".

Paulina Smaszcz pomimo ostrzeżeń ze strony Krzysztofa Jabłońskiego, nie zamierza wycofać się ze swoich słów. Mało tego, dziennikarka zapowiedziała, że nie przeprosi i to raczej ona powinna usłyszeć "przepraszam" ze strony Iwony Pavlović i Izabeli Janachowskiej. Pomimo upływu czasu, konflikt wcale nie wygasa. Teraz w medialne rozgrywki zupełnie niespodziewanie włączył się Dawid Woliński. Projektant mody w jednym z wywiadów powiedział, co myśli o całej sytuacji.

"Znam Izę, znam Paulinę. Lubię obie panie" - powiedział Dawid Woliński, cytowany przez serwis "Lelum".

W dalszej części rozmowy celebryta dał do zrozumienia, że zdaje sobie sprawę, jakie emocje kierują Pauliną Smaszcz.

Paulina Smaszcz może liczyć na wsparcie Dawida Wolińskiego

Gdy wydawało się, że afera wokół Pauliny Smaszcz stopniowo wygasa, Dawid Woliński niespodziewanie znów podgrzał atmosferę. Projektant mody w rozmowie z reporterką serwisu "Jastrząb Post" odniósł się do ostatnich wydarzeń z udziałem byłej żony Kurzajewskiego. Jako jeden z nielicznych, celebryta wyraził zrozumienie dla "kobiety petardy". Zauważył, że być może dziennikarka wciąż żywi pewne uczucia do byłego męża.

Projektant na koniec stwierdził, że nie warto zbyt długo rozdrapywać przeszłości. Poradził gwiazdom biorącym udział w konflikcie, aby skupiły się na tym, co jest przed nimi.

"Ja uważam, że każda kobieta i każdy mężczyzna powinien w tej sytuacji iść do przodu, bo naprawdę szkoda czasu na rozpamiętywanie rzeczy w taki sposób" - podsumował Dawid Woliński w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Czy Paulina Smaszcz posłucha rad kolegi i zrezygnuje ze wszczynania kolejnych afer?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek pożegna się z "Dzień dobry TVN"? "Sytuacja bezprecedensowa w historii programu"

Księżna Charlene pokazała Gabrielle i Jaquesa. Zdarta skóra z mamy...

Andrzej Lepper pozostawił po sobie dom i gospodarstwo. Komornikowi opadają już ręce!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy