Reklama
Reklama

Księżna Charlene pokazała Gabrielle i Jaquesa. Zdarta skóra z mamy...

Księżna Charlene pozowała z dziećmi w oknie pałacu, jak za dawnych czasów. Żona księcia Alberta nie wygląda już na chorobliwie wychudzoną, a ubrane odświętnie bliźnięta: Jacques i Gabriella są do niej uderzająco podobne. Dzieci Charlene i Alberta 10 grudnia skończą 8 lat.

Księżna Charleneod 11 i pół roku nie przestaje być smutna. Przykro patrzeć, co z tą energiczną, pełną życia pływaczką olimpijską zrobiło małżeństwo z księciem Albertem. W dniu ślubu, przed którym dowiedziała się, że jej narzeczony ma dwoje nieślubnych dzieci, tonęła we łzach. 

Trzecie nieślubne dziecko, spłodzone już w trakcie jej związku z Albertem, książę zdołał utrzymać przed nią w  tajemnicy przez 9 lat małżeństwa. Kiedy sprawa wyszła na jaw, księżna poszukała schronienia w kraju, w którym się wychowała, Republice Południowej Afryki. 

Reklama

Tam zachorowała na ARVI, groźną infekcję uszu, gardła i nosa.  Nie zabrakło spekulacji, że to „choroba dyplomatyczna”, jednak wiadomo było, że prędzej czy później wróci do Monako, bo zostały tam jej dzieci, urodzone 10 grudnia 2014 roku bliźnięta Jacques Honore Rainier i Gabriella Therese Marie. 

Księżna Charlene pokazała dzieci

Rzeczywiście, księżna wróciła po blisko 10 miesiącach nieobecności, wychudzona i wymizerowana i od razu ponownie wyjechała. Jak zapewniał książę Albert w wywiadzie dla tygodnika „People”, zdecydowała się na leczenie w specjalistycznej klinice poza granicami Monako. 

Wiosną tego roku księżna poczuła się wystarczająco dobrze, by zacząć wracać do życia publicznego. W kwietniu wzięła udział w oficjalnej wielkanocnej sesji zdjęciowej, w maju pojawiła się na wyścigu Monaco E-Prix, a 6 dni później kibicowała małym podopiecznym jednej z jej fundacji, rozgrywającym mecz rugby. Wraz z córką wzięła też udział w pokazie mody Abdula Al-Romaizana

Ostatnio zaś, z okazji narodowego święta Monako, Charlene z odświetnie ubranymi dziećmi pozdrawiała obywateli z okna pałacu, jak za dawnych czasów. Widać, że księżna wygląda już dużo zdrowiej niż kilka miesięcy temu, a w każdym razie zdołała pozbyć się chorobliwej chudości. 

Show skradły jednak dzieci, które za niecały miesiąc będą obchodziły 8. urodziny. Podobne do mamy?

Zobacz też:

Księżna Charlene znowu ma problemy ze zdrowiem. Pałac wydał oświadczenie

Księżna Charlene pierwszy raz opowiedziała o swoim zdrowiu! Odniosła się też do plotek o zdradach Alberta...

Księżna Charlene pęka z dumy. Dodała nowe zdjęcie swoich dzieci

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy