Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! To oficjalne!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami w 2020 roku! Były sportowiec właśnie podzielił się szczęśliwą informacją!

Były piłkarz i gwiazda TVN długo czekali na to, by ogłosić te radosne wieści. Para starała się o dziecko już dłuższy czas przy pomocy metody in vitro, lecz próby kończyły się niepowodzeniem. 

Reklama

Kiedy nadzieja już zgasła, a małżonkowie zaczęli myśleć o adopcji, marzenie się spełniło - Małgosia zaszła w ciążę! 

Oficjalną informację przekazał przyszły dumny tata za pośrednictwem mediów społecznościowych: 

"W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze" - napisał pod nagraniem z koncertu IRY, na którym padło oficjalne potwierdzenie ciąży prosto ze sceny. 

Przypomnijmy, że Radosław i Małgorzata są małżeństwem od 2013 roku, a Gosia jest mamą dwóch chłopców z poprzedniego związku - Tadeusza i Stanisława. Dziecko, które przyjdzie na świat w przyszłym roku, będzie jednak pierwszym dzieckiem Radosława Majdana. 

Wiadomo już także, w którym miesiącu ciąży jest celebrytka i jakiej płci jest dziecko. Jak podaje "Party" Gosia jest już w czwartym miesiącu i najprawdopodobniej urodzi chłopca! 

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do gratulacji, które płyną od fanów! ***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje