Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan uszczęśliwiła swojego tatę! Nie krył wzruszenia!

To zdecydowanie szczęśliwy koniec roku 2019. Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła wraz z Radkiem Majdanem (47 l.), że po długim okresie starań w końcu zostaną rodzicami. Z powiększenia rodziny cieszą się nie tylko przyszli rodzice, ale także przyszli dziadkowie! Głos

To była długa droga do szczęścia. Gosia i Radek odkąd pobrali się w 2016 roku i od tego momentu marzyli, by mieć dziecko. Z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem (50 l.) ma dwóch synów - Tadeusza (9 l.) i Stanisława (13 l.) - których Radek pokochał jak własne dzieci. 

Reklama

Jednak w głębi serca razem z Małgorzatą marzyli, by do ich "Gangu Majdanów" dołączył jeszcze jeden członek. Przez wiele miesięcy małżonkowie starali się o maleństwo przy pomocy metody in vitro. Rezultaty były jednak marne, a sama Gosia przyznała, że przeżyła dwukrotnie poronienie. 

Para zaczęła już poważnie myśleć o adopcji. Okazało się jednak, że nie będzie ona konieczna! Z ciąży Gosi cieszy się nie tylko Radek, ale cała rodzina. 

"To najlepszy prezent świąteczny, jaki mogłem sobie wymarzyć" - powiedział w rozmowie z "Faktem" Stanisław Kostrzewski (70 l.), ojciec Małgosi. 

Dziadek nie ma wątpliwości, że przyszli rodzice doskonale sobie poradzą. 

"Bardzo się cieszę, że spełniło się marzenie moje córki. To na pewno będzie główny temat rozmów podczas wigilii, którą jak co roku spędzimy razem. Gdy jakiś czas temu dowiedziałem się, że znowu zostanę dziadkiem i będę miał wnuka, to bardzo się wzruszyłem" - powiedział widocznie poruszony. 

Teść nie szczędził także ciepłych słów Radkowi: 

"Wiem, że Radek będzie świetnym ojcem. Udowodnił to nieraz, opiekując się Stasiem i Tadziem. Bardzo marzył o tej roli i wkrótce się to spełni. Coś niesamowitego".

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje