Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła kolejne marzenie! Zmienia zawód?

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan (plus 18 l.) to świetna okazja do wzbogacenia się i zyskania jeszcze większej popularności. Właśnie okazało się, że Gonia już zapewniła swojemu nienarodzonemu jeszcze synkowi pierwszą pracę!

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma zamiaru oszczędzać się, będąc w ciąży. Jest wręcz odwrotnie. 

Reklama

"Perfekcyjna" ma sporo energii, dlatego wciąż chętnie poświęca czas na tworzenie sponsorowanych postów na Instagramie, czy udział w innych zawodowych sprawach. Jak donosi jeden z tabloidów, niedługo spełni się wielkie marzenie gwiazdy. 

Rozenek-Majdan zostanie aktorką. Gwiazda TVN wystąpi na deskach teatru w spektaklu "Czarno to widzę", którego producentką jest Omena Mensah. 

"Małgosia wystąpi gościnnie w moim spektaklu ‘Czarno to widzę’. Niestety, nie mogę jeszcze zdradzić, w jaką rolę się wcieli, ale to będzie temat, który jest jej teraz bardzo bliski" - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Omena Mensah. 

Naszym zdaniem, Gonia wcieli się pewnie w rolę ciężarnej kobiety, ponieważ jej brzuszek jest już sporych rozmiarów i nie da się go ukryć. Być może Małgosia świetnie poczuje się w roli aktorki i występ w teatrze sprawi, że zacznie otrzymywać propozycje aktorskie do innych produkcji? 

Chcielibyście zobaczyć Rozenek-Majdan na dużym ekranie?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan | Omena Mensah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje